Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Ahoj Muchinko 😵 😵 - to chci taky vidět 🙂

• Princez 😵 Sari 😵 doporucuju on ja fakt k sezrani i kdyz ma bahno na xichte a chrchla jak tuberak a jmenuje se Tuvje 😃 😃 😃

• muchi ma slova 😃

• Sponzor fóra
  • ale jo, mam zvirata rada, jen nemam rada nasladly komedie 🙂)

sari 😃 😃 vazne jsme se jeste neshodli? vsak to bylo vic filmu na ktere jsi se taky chystala a ktere se mi libily..ale gran torino je vazne fajn 😵

• sakra, neshodly 🙂) tak me to sokovalo, ze vazne jeste ne, ze jsem jedne z nas zmenila pohlavi 😃

• Gran torino si lidi dost pochvalujou tak sem zvedava

• Stázi no doufám, že to nebylo to moje 😃 😃

• Ghost town, moc krasny 😵

• jo a mimochode sari to jsi mi mohla taky rict ze Max Payn je horor 😬

• Mio horor? 😬 😃 A čeho jsi se tam bála? Těch křídel?

• no tak hele, v noci nemzu spat, tak slezu dolu do tmavyho obyvaku, hodim sluchatka a pustim si Maxe a tam jsou cerny zrudy s kridlama a sviticima vocima 😬 vypla jsem to kdyz to honilo tu slapotu a sla si s vyvalenyma ocima vzit prasek na uklidneni 😬

• Mio ty jsi případ 😃 😃 Uplně tě vidím jak si ohlodáváš ruce až na kost 😬 Je to natočený podle hry. Tak na to mrkni ve dne - nic strašidelnějšího už tam myslím není. 😃

• šmarjá Mio , vždyt máš doma dva psy, tak čeho by ses bála
    oni tě ochrání 😃

• blackipo ja sem chabru na nervy 😃 😃
    evzo ted si me vylozene uklidnila 😃

• teda chabrus na nervy, chabru nevim co to je 😃

• Sponzor fóra
  • Mio tak si k tomu načni vínko až nejsi tak našponovaná, ale doporučuji ti bílé (abys náhodou neměla pak fleky na koberci) a skleničku raději moc nedrž v ruce. Řekla bych pij to z flašky, ale co kdyby tě někdo viděl a ještě by sis mohla vycinkat zuby 😃 U sledování filmu už jsem si jednou skleničku rozflákala, ale víc mě mrzelo to rozlitý víno než střepy na koberci.

• alkoholiku 😃

• Ne já nebyla tak namol, já byla tak zaujatá filmem, že jsem na něj upřeně zírala a nevšimla si, že stůl je o kousek dál a skleničku položila do prázdna. 😃

• co to bylo? Kruh? 😬

• Ne ten to určítě nebyl. U toho bych byla celá zlitá a ani bych se netrefila do skleničky. 😬 Myslím že nějaká scéna z Transsiberian 🙂

• hmm, tak na se taky nekouknu 😃

• Ale to není horor. Je tam sice scéna a la mučení, ale když na ni zavřeš očička tak ji přečkáš bez újmy 😉 A trochu napětí by ti vadit nemělo ne? 🙂

• tak Get smart je vlastne pretocenej agent english

• A nebála ses? Byl tam přece i bad guy 😃

• to je strasna hovadina 😃

• Taky jsme ji viděla 😃

• na takovych filmech by melo byt varovani 😃

• jsme te ale varovali Mio že to je ptákovina 😃

• tak ja uz to mela doma tak uz jsem na to koukla, prece to nevratim neprohlidnuty 😃

• tak pak nebreč že jsme tě nevarovali

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém