Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ale ja myslela varovani na tom obalu dvd 😃

• no to ja vim, ale ty kdyz vybiras ty dvd tak vidis prebal ?
    asi ne ze
    takze je ti to na prebalu na co ? na tri veci :na nic, navic a na ho.... 😬

• vidim prebal vidim 😃

• Sponzor fóra
  • Mio a dokoukalas toho Maxe? 🤔

• jeste ne ale urcite dokoukam 😉

• Viděla jste některá Wrestlera? 🤔

• sari, to me taky laka, rourke je takovej super silenec

koukala jste uz nektera na ukazky novyho terminatora? Terminator Salvation..vypada to docela slibne..ta trojka byla katastrofalni, tak to snad Ch. Bale vytahne zas nahoru

• terminatora? 🤔 a to i s Arnoldem? dyt je nad hrobem 😬

• catf, nevim, jeslti ho ch.bale vytahne nahoru, ale je aspon bude na co, resp.koho, se divat 😃 😃 😵
    ukazku jsem videla uz hodne davno, ale jit na to chci 🙂 kdyztak muzeme jit spolu 🙂

• jo stazi, to by bylo fajn 😵

mia, arnold uz v tom prave neni(to vis, ma ted plnou hlavu jinech starosti s bankrotujici kalifornii 😉 ..asi by to nebylo dobry pro jeho image)

• no ja si prave rikala ze to by byl gol 😬

• no jo ale Temrinator bez "astala vista, baby" nebude to pravy oříškový

• Nekde psali, ze se tam kratce objevi "digitalne" - ze mu nasnimali ksicht a promitnou to na hlavu jinyho herce, kterej tam byl natacenej s tim, ze se mu pak premaluje oblicej na Arnieho...

• proc to delat jednoduse kdyz to jde slozite ze 😃

• Sponzor fóra
  • Na Terminátora se taky mooooc těšim 😵

• to se teda taky kouknu, sem zvedava 🤔
    obednala jsem tu irina palm co psala muchi 🙂

• Miousku tak doufam ze se ti bude Irina libit ja z ni byla nadsena ona je super jeste je takovy pikantni ze ji hraje Marianne Faithfull 😵
    Jinak ja koukala na Tudy tece reka to je moc hezky madej Pitt to je proste nadhera 😃 , na Reservation Road docela dobra zapletka ale kekonci trochu moc americky 😬 , Sloni muz tak to bylo super hrozne smutny 😐 a na Katyn a to je hard core 😞

• sloni muz je hodne smutnej, u toho sem becela 😞 jestli je reservation road co si myslim tak to sem vypla po deseti minutach 😬

• Mio no to jak jeden zajede tomu druhymu spratka a ten si ho pak najme aby popohnal to vysetrovani 😃

• ne tak to je nejaka jina Road 😃
    jeste jsem si vzpomela ze si zkusim obednat Maly velky muz, to uz jsem nevidela sto let 😵

• sari jdou tu ukazky na novej horor The Uninvited, hod na to voko

• Na Terminátora se taky těšim 😵

• A jo, to už sem psala 😬 sem myslela, že se to neodeslalo 😬

Reservation Road - to se mi líbilo 😉

Mio - neboj, to víš, že o něm vim 😃 🙂

• sari kurna ty si snad ten, spion 😃

• Mio - pšššt 😃 😃 a to kdybys věděla co jsme za rodinu 😃

• O víkendu jsme koukali na Neznámý svůdce - super, a hlavně ten konec 😉

• a kdyby jsi mi to rekla tak me musis to, zabit ze? 😃

• Neznámý svůdce opravdu boží. Já teď koukala na karanténu. Nuda. Přemýšlím, co zkouknu teď. 🙂

• ja se zrovna chtela zahrabat v obyvaku s filmama a zavolala kamoska ze jede tak az zitra 😬
    se porad chystam na toho Buttona a pokazdy mi do toho nekdo vleze 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém