Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • teda konec trosku "too much" ale ja si to uzivala 😃

• Tak Mio kolik hvězdiček 1-10? 😃

• 8 pekne prosim 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tez som bola na Angels a Demons, ale cojavim asi e-e 🤔 🤔 dla mna to bolo uplne presne ako DaV kod - nic lepsie

• Tak souhlas ze andele a demoni jsou lepsi nez sifra , ale sragora je to porad strasna 😃 😛

• Tak děláte mi v tom bordel 😃 😃 tak mám se na to kouknout nebo ne? Můj čas je drahocenný 😃 😃

• Sari koukni ale klido staci dvd 😉 ja jen doufam ze nenatocej Digital fortress pac ten konec to jsem se smala jak nikdy to uz je fakt pro dementy 😃

• Hele doufám, že si na tom nebyla se Stázinou...a tý se to líbilo 😃 😃 😃 řekni, že ne 😃

• Ne ne 😃 byla jsem s polovici a ten ma jeste horsi nazor jak ja 😉

• Takže asi takhle: Já to zkouknu, a pak Vám ouplně objektivně řeknu 😃 😃 😃

• no to bude nejlepsi 😃

• no sari ja ti to reknu asi takhle, ja miluju pohadky takze se mi to libilo 😃

• Mio viděla jsi Nejkrásnější hádanku?

• myslim ze ne 🤔 ted nevim, o cem to bylo?

• sari, neboj, nebyla se mnou, pac ja bych na takovou sragoru jako todlecto ani nesla 😃 😃
    takze se ti to libit bude 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Stázi - 😃 😃 😃

• Mijoušku - http://www.csfd.cz/film/223873-nejkrasnejsi-hadanka/ - ta se mi moc líbila 😵

• sari tu jsem jeste nestihla 🙂

• Tak až tady zase budeš, tak ti jí pošlu 😉

• jeeeeee dekuju jsi zlata 😵

• Jéé, ta pohádka se mi taky líbila. Včera jsme koukali na holky na hlídání-blbost, yes man - super, dlouho jsem se tak nezasmála, Pohádky na dobrou noc - taky se mi líbilo, Sirotčinec - taky bomba, Smrtící zásnuby - dobry, ale nic zvláštního. Jinak se mi moc líbila Mlha podle S. Kinga. A teď nedávno jsme koukali na Intimní tajemství, tak to byla kapitální blbost.

• Alll - tak je to správně, všechnozkouknutý nahlásit 😃 Na Yes Man a Pohádky na dobrou noc se těším 😵
    Sirotřinec mám ráda...ten konec 😞 Mlhase mi líbí úplně ta poslední..sem když skončila byla chvíli bez dechu 😞

• Já se na to koukala večer a dodívala jsem se asi v 11 a pak jsem raděj brouzdala po netu. Ten konec byl prostě mazáckej.
    Já mám teď před státnicema, takže musím dokoukat zásoby, učit se mi totiž nějak nechce. 😃
    Viděli jste Osm statečných? To je teprve poplakáníčko. Asi se na něj už nikdy nepodívám.

• Fakt? To mám, ale ještě jsem to neviděla 😞

• yes man mi dorazi zitra, uz se tesim, melo to tu byt uz dneska ale nejak to nedorazilo 🤔

• Yes man je fakt boží. 😉
    Tak se na to Sári koukni. Je to o pejskách a já asi od 20 min až dokonce brečela, dá se říct bez přestávek.

• Mio co máš objednaný..nahlaš 😃 😃

• no toho Yes man a Dekameron prijde 😃

• to netusim sari, uvidim az to dojde

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém