Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Caues tak v Cannes v hlavni soutezi je horor od Larse von Triera Antikrist tak to asi bude peknej hard core 😵 🤔 doufam ze se to k nam dostane

• Na to bude určitě nedočkavě čekat Mia 😃 😃

• jasne cela nadrzena 😃

• Sponzor fóra
  • Včera jsme zkoukli film Clona. Moc se mi to líbilo, super duchařina. 😉

• Jojo taky se mi to líbilo 🙂

• Tys taky viděla všechno, Sári, že? Já asi taky nebo to minimálně mám doma. Příteli se strašně líbil Deník nymfomanky. Tak kterýmu chlapovi by se to nelíbilo, že? 😃
    Nějakej typ na dnešní večer? 🙂

• Z hororů jo 😉

Deník nymf. - jsem neviděla, vo co go? 🤔

• Tak v tom filmu se furt miliskujou. Od začátku až do konce 🙂 Ale příběh tam je. Docela se mi to taky líbilo.

• alli to se da cekat 😃 😃
    no za chvilku zkouknu Yes man a sem zvedava na ten Dekameron, vypada jako hoooodne starej film 😬

• Jo? Tak to vomrknu 😉

• Však pak jsem musela povině koukat na Holky na hlídání, ale to byla fakt děsná nudárna. 😃

• Yes man je boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• Včera zkouknutej Podnájemník. Bylo to super, akorát si mohli odpustit poslední necelou minutku filmu. Zase nás do toho zamotali a už nevymotali.

• Tak jsem konecne videla Predcitace 😐 film super ale tak hnusnej pocit jsem teda po navsteve biografu nemela ani nepamatuju 😬

• muchi myslis Reader?

• Sponzor fóra
  • Miousku jo s Kate Winstlet a Ralphem Finesem 😉

• Mně se to teda skoro vůbec nelíbilo 😐

• ja vedela proc na to nechci jit 😉 😃

• muchi tak u toho prave vaham jestli na to koukat, zavani to depresi a valkou 🤔

• Sari no ja jsem taky dlouho premejslela jestli se mi to vlastne libi 😬 😐 ale nakonec sem se rozhodla ze jo 😃

• Muchi - takový vo ničem to bylo 😒 😃

• Mio nekoukej na to 😬
    Stazino proc?nekoho z nich nemas rada?
    Sari ale me se libilo ze se na konci zhoupla to bylo dobry 😃 jako ze zadnej hepac se nekonal 😉

• jsem videla trailer, ne? 😉 tohle neni film pro me 😃

• jo tak 😃

• muchi tak to si odpustim 😃 😃

• the reader vypada silene depresivne..stejne jako revolutionary road..na to nemam kapacitu

jestli jste nevideli "body of lies" s di capriem, crowem, tak jste o nic neprisli(v cz pod nazvem labyrint)

ukazky na Sherlocka Holmese me ale dost zaujaly, robert downy jr je muj favorit 😵

• Layrint lží docela OK, ale čekala jsme víc 😐

• A teď koukám na svý dva oblíbence............ Spejbla a Hurvajze 😃 😃

• Smarja ty ja miluju 😵 a ta genialni hudbicka na zacatku a na konci to nema chybu 😃

• Spejbl a Hurvajs budou mit film? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém