Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nene nespletla, zkouknu to 😃

• http://www.imdb.com/title/tt1119646/

na todle se tesim to muze byt super 😵

• Sponzor fóra
  • Já včera zkoukla Bolta. Bylo to super, akorát ten začátek... jsem si říkala, na co to zase koukám. Ale boží film.

• Alll - jo? Na Bolta se nemůžu pořád nějak odhodlat 🤔

• Sari jdi do toho - jak píše Alllousek - začátek přežij a nevypínej a pak je to už o.k. 😉 😃 Přítel se taky zhrozil a kdybych nevěděla předem, že začátek je takový jaký je, tak bychom to nedokoukali.

• Hlavně že ho mám n PS2 😃 dobře no, vezmu ho na milost

• Ty taková pejskařka a nechceš se podívat na film, kde je hlavní hrdina pes jo? Nebo bys tam potřebovala fenku? 😉 😃

• Black- 😃 😃 😃 nene piňďoury beru 😃 😃

• 😃 😃 😃 máš štěstí, že jsem zrovna nic nejedla ani nepila, protože jinak by to schytal noťas!

• 😃 😃 😃

• Sári, začátek přežij a pak to stojí za to. Mně se ale líbí takovi filmečky, ono se mi vlastně líbí skoro všechno, ale opravdu jsem se nasmála. 😃

• ono se mi vlastně líbí skoro všechno - 😃 😃 😃

• Tomu se říká nenáročný divák 😃 😃 😃
    Alllousek - myslela jsi animovaný? 😉 😃

• Black - Alll řikala všechno..tak všechno 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Tak to ta má při výběru jednoduchý 😃 😃 😃 To by byla legrace, kdyby dělala filmovou kritičku 😬 😃 Lidi by třeba pak víc chodili do kina 😎

• přesně, všechno. Jen když je to jóóó blbost, tak se mi to nelíbí, ale já jsem fakt nenáročnej divák. Se mi každej zavděčí 😃

• A vděčnej divák obzvláště animovaných a takových těch romantických komedií. To je moje 😃

• A holky, kterej film, se Vám fakt nelíbil ?

• Nelíbil se mi třeba Norbit to byla fakt blbost. 😒 A určitě toho bude víc, jen si honem vzpomenout!

• Jééé Norbit byla prča..sice sem ke konci usnula 😬

• Když to bylo někdy na mě prostě moc - snažili se být tak vtipný až mě to vytáčelo do vrtule 🙂 A z českých mě teď z poslední doby napadají Poslední plavky. Pár vtipných situací, ale jinak jsem na to koukala jen proto, že jsem neměla o noční co jiného dělat 😬 Viděla jsi to?

• Nene a asi už ani nebudu 😃 😃

• Jééé teď mě napadlo, viděla jste některá Siegfrieda? To je bomba film 🙂 Ten by se líbil Mie 😉

• Ježiš a Pusinky! Ty byly děsný a koukala jsem na to jen kvůli tomu, že mě zajímalo, jak vypadá a hraje ta holka, co balila mýho přítele 😬 😃 Dávali to tenkrát na Čt 1 Nekoukat - tam se snažili být tak cool až mi z toho bylo špatně 😛

• Black no nekecej 🤔 která z nich to byla? 😠

• To ho balila, když jsme spolu ještě nechodili. To taky měla štěstí 😃 Petra Nesvačilová - jezdila k nim na vesnici na prázdniny. Zrovna v neděli jsme ji viděly u nich na pouti a žulila se na něj, tak jsem si na ty Pusinky dneska vzpomněla. Prvně jsem ji viděla u Krause v Uvolněte se prosím, tam byla takový jelito vysmátý 😃 Asi to bude milá holka a hrát podle mě taky umí, ale Pusinky jako film se mi stejně nelíbil 😒

• oprava - viděli 😶 fakt nechodím s holkou 😬 😃

• Black - u Krause sem jí viděla, a chovala se jako jelito 😠

• Sari to jsem ráda, že si to nemyslím sama 😉 , že nejsem třeba nějaká zaujatá 😃 Smála se tam jak utržený chleba 😦

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém