Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Muj m z ní byl na nervy 😃 😃

• Ó další člověk, to se mi fakt ulevilo 😃 😃 😃 Dobrou jdu do postele, ráno vstávám do práce 😛

• dobrou kočko 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • Tak Sári, jedinej film, kterej jsem nedokoukala by Poslední tanec. Pak se mi ještě nelíbilo to Intimní tajemství, jak jsem psala a 7 trpaslíků byla taky kapitální blbost. Na nic dalšího se teď nějak nemůžu vzpomenout, ale určo toho bude víc.

• Alloušku ty jsi nepřišla Teeth na zoubek? 😃 A taková originální pohádka pro puboše i dospělé to byla. 😬 😃

• No blacky, scéna několika minutového řvaní, kdy se střídal záběr z ní na momentálního bezpinďoura byla opravdu úchvatná. A pokud sis všimla, tak nikdy neřvali současně. Řval jen ten na koho mířila kamera. 😃

• 😃 Bezpinďoura to je zajímavý název 😬 Myslím že byla zdegenerová z té elektrárny co tam byla několikrát v záběru kousek od jejich domu. 😬 😃

• mam tu bevrly civavu 😃

• Mio na to jsem viděla jen upoutávku. Dej pak vědět co ty na to. 😉

• jak budu mit cas tak na to odpoledne kouknu 🙂

• a mam tady fitnes video, zacinam cvicit ale je to desna sranda, ta cvicitelka tam ma jednu zenskou ktere pomaha zhubnout jako figurantku na to cviceni a ona se u toho tvari jako kdyby ji nekdo strasne ublizoval 😃 😃 😃

• Jéé, čivavu jsem viděla. A co myslíte? No moooooc se mi to líbilo. Já si právě vypaluju Marley a já, takže na to odpoledne kouknu.

• alli nedej to 😬

• Já vím, budu brečet jak malá holka. Už jsem s tím smířená. A asi na to podruhý nekouknu, ale moc se na to těším. Já jsem hroznej lítostivák, kdybych neměla koukat na filmy, u kterých brečím, tak koukám asi jen na horory. Třeba já legenda se mi moc líbila, ale umřel tam pejsek a už jsem z toho byla nešťastná. Dokonce i u Bolta jsem brečela. A kdy? 😃 Když byl pejsek v půlce filmu šťastnej, protože jsem věděla, že se blíží jeho neštěstí 😬 😬 I přítel mi říká, že to přeháním 😃

• Alli u Bolta jsi brečela? 😃 No neke. To jsi se do toho tak vžila... To musím mít tu správnou náladu, abych něco ořvala, ale tedy u Marley and me se mi koulely slzy jak hrachy.

• Sponzor fóra
  • Mio a jak se u toho cvičení tváříš Ty? 😃 Nebo sedíš na gauči a směješ se jak se ta holka mrská 😬 😃

• alli ja sem taky desna citlivka, brecim furt 😃

• No, brečela jsem u Bolta 😬
    jak tak koukám, tak Marleyho obrečím teda totálně.

• no to jo, ja brecela uplne hystericky a to jsme byly v kine 😬

• tak ja orvala i tu civavu 😃 😃

• Tady je to hotové slzavé údalí 😃 Mio myslela jsem, že je to rodinná komedie... 🤔 😃

• no to ja taky 😬 ale nektery momnty me rozbrecely no 😬

• jo, já taky u čivavy slzánkovala. 😃

• Vy jste tedy hezká uřvaná dvojka 😬 😃 😃

• Tak Marleyho bych v kině nezvládla. 😢 By mě přítel asi vyvedl.

• no dyt my jsme se stydely az nekam 😃

• 😃 😃 Se nedivím. Já si pořvávala pěkně nahlas. A v té nejlepší scéně mi sem vtrhl mamčin přítel 😠

• sari todle je neco pro tebe 😃
    http://www.imdb.com/title/tt0844708/

• na odstrel - dobrej film 🙂

• Tak dneska jsme koukali na Ztracený ostrov a Plague Town - oba jsou bojiny (horory 😃 ) a před spinkáním jsme si dali Pohádky na dobrou noc...super prča 🙂 z toho filmu žeru Bulvu 😵 😵 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém