Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • kamaradka byla ze Sedmi zivotu hodne zklamana

• já taky 😐

• Tobě se poslední underworld líbil moc? Tak mě víc teda ty první dva. Asi nejsem tak nenáročná, jak jsem si myslela 😬
    A Hellboy se mi tak nijak moc nelíbil, ale asi proto, že jsem se naň "koukala" na hbo a jen jsem viděla červenýho panáčka, tak jsem to přepínala. Ale všichni mi říkali, že je to super film, ale nějak už se mi na něj nechce koukat. 😬

• Sponzor fóra
  • alll tak to musíš! Je SUPER!!!!!

• že bych se teda přemohla a stáhla si to? 🤔 No asi jo 😉

• Alll kvůli mě 😃 🙂 🙂 Fakt je bomba 🙂

• Tak jo 😃 A ona je i dvojka, už co?

• Jojo taky super 😃 😃 😃 tak šup šup 😃

• Už to mám nachystáno. Dostahuju životy a vrhnu se na hella. 😃 😃

• jooooo 😃 😃 😃

• koukam na My fair lady, Adrey je proste bozi 😃

• Alll tak jsem dokoukala ty Ozvěny mrtvých a jako fakt dobrý 😉 sem zjistila, že jsem toutnula těsně před tim, než se to rozjelo 😠

• 😃 😃 Proto já nikdy nic neutnu, třeba to bude zajímavy. Dokonce film Máš padáka se mi líbil až kvůli posledním pár minutám. Jinak mi to přišlo jako hrozná blbost. 😃

• Mio koukali jsme na tu Čivavu z BH a hodně jsme se nasmáli. 😃 Jaká scéna tě tam rozbrečela? Ta s tím vlčákem jak se vrátil do služby? U té jsem zjihla i já. 😃
    Jo a Angels & Demons se nám líbilo. Trochu místy sci-fi, ale moc zajímavý. 🙂

• blackipo ja brecela pulku filmu, nejdriv u tech psich zapasu, taky kdyz nasli domov tem potulnejm, kdyz ta civava spala v noci sama venku, jo jo kdyz se vratil do te sluzby, no fakt skoro celej film 😬 jako nasmala jsem se taky superove ale i nabrecela, m kdyz videl u ceho bulim tak se tlemil jak pitomej 😃

• Sponzor fóra
  • Black - doporuč zasejc něco 🙂

Alll - Black mi doporučila Chlapec v pruhovaným pyžamu..koukni na to. Krásný, smutný, ale krásný. Sem si ještě koupila knížku

• Tak jsem koukla, je to zatím jen s titulkama, tak jak to bude namluveny, tak se na to juknu.
    U té čivavy byla nejdojemnější scéna, když musela chudinka spinkat sama. 😢

• Mio to bych se Ti asi taky smála, když bych viděla jak u takové komedie i brečíš 😬 😃
    Sari určite na Čivavu z Beverly Hills taky mrkni - zasměješ se 😉 😃 Ty brečet určitě nebudeš 😃 Chlapce v pruhovaném pyžamu jsem viděla a tenkrát jsem Vám ho tu taky doporučovala - vážně krásný film, smutný konec 😞 a zajímavě podaný koncentrační tábor z pohledu malého chlapce. Knížka bude určitě moc zajímavá. Doporučit Ti ještě něco... do kin půjde něco pro nás hororové fandy - Drag me to hell 😉 😃 Jen vydržet do června na premiéru 😬 Koukala jsem zatím jen na ukázku a tedy tfuj to jsem se lekla 😃 😃 😃

• ja kdyz videla toho bilyho pejska v kleci jak se modlil tak sem to prosmrkala krabicku kapesniku 😬 sem holt precitlival asi ale on mi pripominal Noelka a na toho ja desne moc trpim 😵

• Fakt, Mijuš? Jsi brečela u modlícího se pejska? Tak to mě říkaj taky cíťo, ale to mi přišlo sladky, ne na brečení 😃 Ale modlit se tam moje Kačenka... No, nevím, nevím.

• no jo no jak de o zviratka tak becim i kdyz vidim kravy na poli ( chapej jako nemaji se ma schovat, stoji tam i v desti) a uz natahuju, m me odmita vzit do zoo 😃

• Black - jojo na to se těšim, Mijouš mi semka už dávala odkaz 🙂

Ty brďo ta čivava mě teda neláká 😬 sem tam i jiný hafani než čivavy? Ty totiž nesnášim 😬

• Sari Jsou tam i jiní hafani než čivava neboj 😉 Pak je tam i leguán a krysa - taková sehraná loupeživá dvojka 😃 A jedna čivava je vyloženě roztomilá - má takové uši plachťáky 😬 Srandovní je, když běží velká rasa psa a vedle ní si to metelí prťavá čivava 😃

• Viděla jsem odkaz na horor The last house on the left, ale Drag me to the hell jsem asi přehlídla 🤔

• sari hafo psu tam je i pitbul 😃

• A krásnej! 😵 😃

• jak mu vycstili ty zuby 😃 😃 😃 😃

• joooo? Tak to jo 😃 Je tam ten pitbulík aspoň dýl než 30 vteřin? 😃

• no rozhodne 😃

• sari di do toho bude se ti ro libit 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém