Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • si to stopku a jestli ne..tak uvidíš 😃 😃

Jééé Ženatý se závazky... 😵

• Sári fakt, je tam docela dlouho. 😃

• V několika záběrech tam je a hlavně je hezké jak si tam leží v jedné scéně v takové rouře a jak má hozené tlapky. 🙂

• Sponzor fóra
  • mintovy usmev je nejlepsi 😃

• tak dneska jsem konecne zkoukla cely Blood dimond, briliantni film a sem hotova z Leonarda 😵
    ted jsem zkoukla Sliding doors, krasnej film 😵

• Sliding doors - mám a ještě jsem neviděla 😒

• Jé, to vypadá zajímavě. Už stahuju. 😵

• Ty vole, teď byl na řadě Hellboy 😠 😃 😃

• Neboj, ten půjde jako první, je vypálen, teď vypaluju dvojku a jak budu mít plny kecky učení a trochu času, tak ho zkouknu. 😉

• Udělám si hellboy day 😃 😃

• holky vcera sem zkoukla milej film, Greenfingers, Cliv Oven 😵

• holkyyyyyyyyy mam Bulvu na ceste 😃 😵

• Zdravim tak Startrek bombystickej eno nuno 😵 Australie taky fajn 😉 , Vymnena ok ,RocknRolla nic moc 😬 , a 2 dny v Parizi super ulet 😃

• muchi me se Rocknrolla celkem libila, mozna by bylo spis zajimavejsi poracovani az zacne ten mladej radit se strejdou 😃
    australie vaham pac zas nechci celej vecer jak dement a na Startrek se mnou nechce nikdo jit 😢

• Celej vecer ja dement co?Miousku 😃 jestli myslis bulet tak to asi nehrozi kapku slzotvornej je hepac to jo ale jinak pohoda 😉 Jo jo na toho mladase jsem zvedava teda jestli natoci pokracovani 😉 😃 to byl vybornej typek

• Sponzor fóra
  • jo bulet, sem tam zapomela napsat 😬 ty ja natahovala uz pri ukazkach tak ti covece nevim 😬
    jo ten mladej s tim strejdou byl nejlepsi na tom filmu, taky ten konec byl nejlepsi, no Richi ma ted spoustu volnyho casu tak to treba natoci 😃

• Mio nema ted dodelava toho Sherlocka prece bude tam hrat Downey jr. 😵

• jeziiiiiiiiiiiiiiis to musim videt, miluju Sherlocka a miluju Roberta 😵
    a od vcera miluju i Leonarda, sem videla Blood diamont, byl tam bozskej, se za nim asi vydam do holyvudu, myslis ze to m jako pochopi? 😬

• Blood diamond se mi ted moc nelibil ten konec byl desnej 😃 ale Leo je borec cim starsi tim lepsi 😵 M to urcite pochopi 😃 😃 😃

• no presne jako mladej byl desnej, takovej cucak, a cim je starsi tim vic je uzasne bozskej, tak jo ja si zabalim kufrik a pojedu mu vyznat lasku 😃 😃 akorat doufam ze mi jeho ochranka nerozbije drzticku driv nez me spatri 😃 😃
    nahodou ten konec sem orvala jak svina, jak tam umiral na te skale tak sem si rvala vlasy 😬

• Mio 😃 no vidis a ja se smala pac mi to prislo uplne stupidni 😃 cucak to byl to jo ale v Co zere Gilberta Grapea byl uplne famozni 😵

• tak to sem jeste nevidela ale asi do toho nepujdu, to uz by mi uplne zlomil srdenko, se mi o nem v noci zdalo 😃

• A co? 😃

• to se jako ptas vazne? 😬 😃

• 😃 no jasne me to zajima mam si pockat az bude po 22.00? 😃

• sama cunacina to byla, ale prekvapive sem nejdriv delala ofuky, to je dost nepravdepodobny v realu 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 Holky, já z vás učurkávám.
    Jinak u Austrálie jsem taky bulela jak malá. A Mijuš, budeš bulet taky a ne jen na konci. 😃
    Ten RocknRolla se mi taky moc nelíbil 😬

• alli to cekam ze bych bulela, jak v ukazce rikala tomu malymu cmoudovi ze se urcite zase uvidi tak uz sem posmrkavala 😬

• Toby Kebbell byl v RocknRolla perfektní! Dostalo mě jak na mě ta postava působila. Byla skvěle napsaná a hlavně ještě líp zahraná. Tu plánovanou dvojku omrknu hlavně kvůli němu! 😵 Gangsterka jak má být a zajímavé dialogy, propletence a dokonce vtipné scény. Takový film se mi líbil víc než třeba celá Afrika. 😬 Jasně srovnávám teď jablka a hrušky, ale tak to prostě vidím já. 🙂
    Mio až bude v Africe vedle auta skákat klokánek tak si raději předem zavři oči 😉 Kapesníky si připrav, těch budeš potřebovat hodně... Nebudeš je stačit tahat z krabice. 😬 (ten malý čmoud - to je bombovej popis 😃)

• holky ja tu Afriku vzdavam 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém