Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • stazi, fakt blby jo? no asi bych taky nemohla na terminatora bez m 😉

• tak terminator me taky čeká 😛

• bych k tomu Patku jenom chtela dodat ze komu se to libi je uchyl 😬 😃

• Sponzor fóra
  • Sari viděla jsi 30 days of night? Včera jsme si to dali. Je to starší r. 2007. Ale byla jsem nadšená z kostýmů a masek těch krvelačnejch potvor, co tam řádily! 🙂 A ten jejich kápo (bezva obsazená postava), ten měl tak hnusně dlouhatýnský špinavý nehty - to byla chuťárna 😬 Ještě jsem se občas zasmála jak skřehotali. 😃

• Black - no snad si nemyslíš, že by mi to uniklo? 😃 Líbilo se mi to moc 😵

• Jé tak to sorry 😃 To mám tedy jen já mezery "ve vzdělání" 😬 Tenhle film jsem viděla poprvé včera! 🙂

• No to teda jo 😃 😃 se polepši 😃

• Budu se snažit 😃 😃 😃

• Jo, tak na 30 dní dlouhá noc jsem pořád čekala, než to nadabují. Nedočkala jsem se a už asi ani nedočkám, takže si to stáhnu asi s titulama. Mimochodem ani Bathory ještě není v češtině. Nevíte, jak je to možny?

• Asi protože originál hlas je nejlepší 😉 🙂 Stále se říká, jak je český dabing na vysoké úrovni, ale mám prostě raději originál než ty namluvené hlasy 😛 Jinak proti češtině vůbec nic nemám 😃

• vcera jsme koukali na changeling(vymena)..zajimavej film, desne depresivni(ale napinavej).. jen mi angelina vubec nesedla v roli matky, to byl asi celej kamen urazu

• V tom originále, jsou ty filmy, fakt super 🙂

Catf - taky si pořád doufala? 😞 😃

• sari, jo doufala, ale tusila jsem, ze to takhle dopadne...kdyz se nad tim clovek zamysli, tak je to fakt udesna story 😞

• Hm strašný 😞

• Taky se mi ta Vymena moc libila...a asi nejvic (i kdyz celej ten pribeh je hroznej) me sokovalo to, jak ji nasadili domu ciziho kluka a snazili se ji presvedcit, ze je to jeji syn... 😞

• Sponzor fóra
  • rubi, hrozivy je na tom to postaveni zen tenkrat..z toho mi sla uplne husi kuze..

obcas koukame na serial Mad Man z prelomu padesatych/sedesatych let v usa...a u toho mam taky pusu otevrenou desem nad tou nerovnopravnosti

• me se na to nechce koukat protoze je to podle skutecnosti a uz jenom co jsem o tom pribehu cetla na internetu me dost sokovalo, ale laka me to, to jo
    vcera vecer jsem si konecne nasla cas zkouknout udileni oscaru, Jackman byl naprosto famozni 😵

• my si asi dneska pujcime..rachel´s getting married..nebo tak nejak se to jmenuje..mam rada filmy o rodinejch seslostech

• tak dneska bude marley and me...doufam, ze to nebude naky silene moc smutny, jak jste tady psali

• Catf konec je šíleně smutnej 😞 , akorát jak už jsem tady psala, jak hafany miluju tak mi během celýho filmu ten neb
    vychovanec lez na nervy 😃 😃

• chjo, tak to budu mit bolehlav jako prase jestli jde o zvire.. a ja m rikala, at to nepucuje 😞

• caft, Rachel se vdává se mi moc nelíbilo. Ale je fakt, že jsem u toho dělala dalších milion věcí a to z toho filmu člověk moc nemá.

• Viděla jste některá Big Stan? bomba 😵

• sari co to je? zas nejakej vrahoun nebo uchylak? 😬
    me zitra prijde Milk to sem zrovna nechtela ale co nadelam 😬

• Jo, tak to tu někde mám. Od pátku začínám filmovej maraton, protože už nemám kam dávat ty filmy, furt stahuju a vypaluju a nekoukám 😃 Tak se na to potom kouknu. Ale nejprv mrknu na pekelného klučíka 😃 a jak v tom budu, tak si dám i dvojku. Pak mám v plánu Benjamina Buttona a pak smrknu (jů, kdyby fil viděla tohle slovíčko, tak ji nejspíš raní 😃 ) toto.

• Alll - IP 😉

• sari ja taky 😃 to si obednam

• Fakt bomba 🙂

• A víte koho mám ještě strašně ráda? http://www.csfd.cz/herec/338-lawrence-martin/

Ty nejnovější 3 filmy jsou skvělý 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém