Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Jeden z mých nejoblíbenějších filmů http://www.csfd.cz/film/15748-neni-co-ztratit-nothing-to-lose/ 😵

• sari ten je bozi 😵

• Sári, taktéž IP. 🙂 Jsem se zakoukala do informačních systémů, tak mi to kapánek trvalo 😃
    A ten tvůj oblíbenej jsem snad ani neviděla a nebo už jsem zasklerotla. Musím se po něm kouknout.

• Sponzor fóra
  • no to musíš vidět 😵

• Sari 😵 zdarec palec ty muj hororovej guru 😵 vis neco o to m Stahni me do pekla? vypada to dost dobre

• muchi ja na to slysela jenom chvalu, ukazky vypadaji dobre 🙂

• Muchi - ahoj lásko 😵 ještě jsem to neviděla, ale chystám se, tak pak dám info 😉

Mio prosim tě nemachruj, když se velký holky baví o hororech 😃 😃 😃

• Miousku dobre jako ze na to v zadnym pripade nebudes koukat ani na DVD? 😬 nebo dobre jako ze bys na to nedej boze sla pac to by potom o hororu nemohla bejt ani rec ze jo? 😃 😃 😃

• sari a kdo sem na to dal link jako prvni co? 😛
    muchi jako ze bych na to necucela ani se zavazanyma ocima 😃 😃

• Mijoušky ty 😵 , ale tys zvládla ukázky? 😃 😃

• no ono mi nic jinyho nezbyva kdyz na to davaji reklamy v bedne 😃 ale radsi vetsinou kukam jinam 😬
    me s tim ale stvou, oni na takovyhle filmy davaji ukazky i pres den a docela dlouhy, pak ty decka nemaji byt uplne zblbly

• jo vy uz jste tady meli link jo ja sem uplne out fakt 😃 kdo tam hraje? a to natocil Sami Rami (nebo jak ) ten co delal Spidermana? 🤔 a o co jako jde tak zhruba? 😃 😃 😃

• Jééé budou dávat Slzy slunce.. 😵

• Mio sim te nebud outlocitna 😃 od kdy ti jde o spratky? 😃 😃

• od te doby co mlati lidi na ulicich a bojim se jich 😃 😃

• Sponzor fóra
  • sari to mam na dvd uz vecnost ale nepodivam se na to ani za nic 😃

• Muchi od tý doby , co si koupila kalich větši velikosti a musí si kvili tomu pořídit spratka 😬 😶 😃

• Sarinko dekuji 😵

• evzo to by by byl nejdrazsi kalich na svete 😃 😃

• Mio ses nepochlubila 🤔 😃 ...dyť si říkala na svatýho dyndyho 😃 😃 😃

• Princez 😃 😃 😃 Mio 😃 😃
    Sari to vypada pekelne 😬 ty komentare no vidim to spis na divko straspytlik vitezi 😃 😃

• a no jo sem si rikala ze to zkusim ale baba v sopu rikala ze velikost S v mym veku asi ne a tvarila se u toho jako sem se zblaznila, vnutila mi L a to bych mohla pouzivat jako klobouk proti desti 😃 😃 😃 tak mi to lezi v supleti v cr, asi si obednam novej ale pac jedeme do francie na dovolenou a zas mi to vychazi blbe a nechci jako loni sedet na plazi a cucet na ostatni jak se bavi 😬

• Mio teď už se z toho bohužel nevymluvíš 😃 😃 😃

Muchísku bylas se Stázinou na Termoušovi? 🤔

• muchi ty se jako bojis vic v kine nez u dvd? 😬

• sari jako jak vymluvis? dyk sem se priznala 😃

• Sari nebyla my spolu chodime na filmy pro kikiny 😃 na takovy co by nase polovice nesli ( to i je tady schvalne)😉 ovsem Terminator toje jina na to se tesim desne a pujdem asi o vikendu 😉
    Mio no jako jo 😃 hlavne teda kdyz jde do tuhyho tak proste koukam jen tema dirkama mezi prstama chapes 😃 a ten zvuk kino a dvd to se taky neda srovnat no a hlavne kdyz je nejhur tak mam rozsviceno ze jo coz jako v biografu moc nepodporujou 😃 😃

• muchi ale zase v kine nejsi sama 😃
    ja kdysi jako mlada zvladla v pohode horor Celisti a cucela sem na to a rikala sem si to mi nevadi k mori stejne nejzedim, a ted se bojim na dovolene vlest do vody 😃 😃

• a mam to stejne, s kamoskama chodim na kikinoidni filmy a m se mnou de jednou za rok na kvalitni kulturni vyziti 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém