Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Sari no Grnd Torino na to se taky chystam 😵
    Mio no ale jak vis ze ty lidi v tom kine nejsou vsichni spolceny s tema zaporakama z hororu? no? 😃 se promnenej na zombiky a co jako? 😃 😃

• muchi tak to by jsi byla v prdelce zelene 😃 😃 😃

• Muchi - to je fakt, taky ty lidi pozoruju 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • No prave proto drepim v tehle pripadech radsi doma zombickou polovici bych snad nejak ukecala 😃 😃

• muchi me je to jedno, zombie prej zerou mozky tak se jich nebojim 😃 😃 😃 😃 😃
    ty a co kdyby ti doma neco vylezlo z obrazovky do obyvaku? 😬

• Mio 😃
    to mam osetreny ne, cesnek krucifixiy svecena voda ruzence mnichove vsech nabozenstvi a Chuck Noris 😃 😃 😃

• Se z Vás picnu 😃 😃 😃 😃

• tam mas celkem narvano teda 😬 😃 to uz rovnou muzes do toho kina 😃
    Chuck jo, fakt? ten uz je pekne zoufalej co? 😬

• Sari dik za pripomenuti 😃 samo jeste kulky stribrny to sem okopcila od Bladea 😃

• Mio myslis jako ze by se mi zfanatizoval cesnek? 😃 Zije jeste vubec ten borec? 😬

• Jojo a prej bude hrát v dalším Terminátorovi 😃 😃

• muchi myslim jako ze musi byt zoufalej kdyz ti na stary kolena doma hlida bednu 😃 Chuck je prece nesmrtelnej ne? 😬
    hele a ty stribrny kulky ma polovice nebo je mas jako strelivo? 😃

• Sari bude hrat vsechny role predpokladam 😃
    Mio 😃 bohuzel po stribre ani stopy takze strelivo 😃

• muchi ne bude hrat Terminatora aby usetrili za pocitacovy triky 😃 😃 😃
    si to kontrolovala jo? 😬

• hele kdyz uz se o tom bavime

http://www.doghousethemovie.com/

• Sponzor fóra
  • No jiste sem delala podrobnou chemickou analyzu 😃 jeste pred weddingem 😃

• Mio sem si malem ucurla pac mam zvuk v notasu na max tak dik teda 😃 😃 😃

• no to jo to mas recht, pred weddingem se musi todle zkontrolovat poradne 😃 celkova lustrace je naprosto nezbytna a nejen toho 😬 😃

• Jdu si cist mam novou knizku zivotopis Marlina Mansona ai zpojim nejaky ochrance 😃 😃 😃 dobrou 😵

• muchi to ti schvaluju, odborne naucna literatura rozviji ducha 😃 😃 😃 brou 😵

• Ty vole, já to čekám, ale leknu se stejně 😃

• Ty vole, já to čekám, ale leknu se stejně 😃

Muchi - brou 😵

• sralbotky 😃 😃 😃

• tak marley and me jsem vubec nepochopila 🤔 jednu chvili uz jsem si myslela, ze vim, vo co gou a pak jsem zas ztratila pointu a uz nenasla 😃
    sari, s pejskem to bylo smutne, ten konec desne natahovali...sice jsem bulela, protoze je mi kazdyho zviratka hned lito, ale zadny extra emoce jsem k tomuhle specifickymu psovi necitila, protoze me dost iritoval(ja v nem teda nevidela zadnou psi osobnost..)

• catf to je protoze podle me to nenatocili zrovna moc dobre 🤔
    pointa, no, je to skutecny pribeh lidi, neco jako denik, ale jak rikam, soustredili se moc na ten konec misto aby zachytili jako autor pribehu zivot jeho rodiny a jejich psa ktery byl tak unikatni ze mu psani o nem zajistilo karieru

• Catf - já když sem nad tim přemýšlela, tak jsem brečela hlavně, že bych to nechtěla nikdy s naší holčičkou zažít 😞 😞 😞 , a bylo mi z toho strašně smutno 😞
    Můj m. řikal, že to byl film jinak vlastně o ničem, já se na něj teda těšila, ale byla jsem zklamaná 😐

Milionáře z chatrče jsem třeba vůbec nechtěla vidět...a nádhera 😵

• hele, sari, my se nak posledni dobou shodneme, co se to deje? 😃 😃

• Stazinko s Milionářem nebo Marlym? 🤔

• marly? ooo, tak to bych neprezila ani jako kikini film s muchi 😃

ja narazela na milionare, gran torino a jeste na necem jsme se shodly 😃 pritom jsme se braly jako opacnej indikator 😃

• Sem si myslela 😃 ..s Marlym

Gran Torino bylo boží viď? 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém