Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Proč se ti nelíbil Terminátor? 🤔

• no jo bylo 😵

protoze scenar je fakt slabej (v dilech od camerona-teda alespon v jednicce, dvojce- bylo vzdycky neco novyho/prevratnyho, melo to myslenku)..a v tomhle jen samy osli mustky, logicke nesmysly, klise..
    pro me je to takovej prumernej slaboduchej akcni film po kterym mam vzdycky takovou pachut promarnenyho casu, no 😛
    a jak mam ch. bala rada, tak tady me vubec neoslovil, nevtahl do deje, vubec jsem mu to neverila (jako celymu filmu..)

• ten pribeh Marleyho byl tak slavnej kvuli tem srandovnim kouskum co vyvadel a lidi o tom kazdej tyden desne radi cetli aby se pobavili, takze ja se desne tesila na super komedosku a oni prave tohle docela presli 😞

stazi tak to si pockam az na dvd

• Sponzor fóra
  • tak jsem zkoukla Milk, krasnej film a Penn byl uzasnej 🙂

• Jo? To mě teda vůbec neláká 😐

• me ot taky nelakalo ale poslai mi to tak jsem na to koukla a Penn byla fakt vybornej, je to napul dokument, me se to libilo 🙂

• Tak Milk snad už taky omrknu - všichni ho tak chválí 🙂 a my ho s přítelem věčně odkládáme a pouštíme si něco jiného.

• blackipo kdyby mi to neposlali v podstate omylem tak na to taky nekouknu ale fakt moc pekny, zadnej akcnak urco ne ale dobre natocenej kus dejin 😵 a musim uznat ze se Penn vytahl

• Jupipíí, začalo mi filmové období. Takže, Píběh o zoufálkovi - děsná nuda. A to mám pohádky ráda. Hellboy(Sári 😃 ) se mi líbil. A jdu pokračovat. 😃

• Jééé na Zoufálka sem se těšila 😞 Hellboy borec, že? 😃 a vidělas dvojku?

• Dvojka mi právě končí. 😃
    Já se na Zoufálka taky těšila, protože to vypadalo jako další komedoška kreslená. Ale fakt hrůza a děs.

• http://www.publicenemies.net/

todle vypada dost dobre

• Tak jsem dokoukala Benjamina. Nijak jsem z toho teda nebyla nadšená.

• Jojo neurazí, ani nenadchne 😉

• Sponzor fóra
  • tak ja si u Benjamina malem vybrecela oci 😬

• ahoj,přidávám se jako filmový nadšenec 😉 já v poslední době skoukal P.S.Miluji tě - žádná laciná romantika, ale dost jiná, moc pěkný, poplakala jsem si 😃 A jinak nový favorit, kterýho mám, je Fantom opery.. společný jmenovatel těchto dvou je představitel hlavní role Gerard Butler, krásnej, normální chlap, žádnej medovej přesládlej šamponek 😵

• ahojky holky 🙂 MOC prosím, nevíte, kde by se dal sehnat na DVD tenhle film? http://film.osobnosti.cz/halo-tady-shirlee.php  Jestli některá víte, napište mi, prosím, přes IP.... děkuji 😵

• Omandra - tak mně šamponkové nevadí :- 😃 😃 😃 😃 Film mě zklamal, knížka byla lepší.

Val - pokoumám 😉

• Tak P.S. Miluji tě, u toho jsem si očka vyplakala.

• u mě zatím vítězí ten Fantom opery, kdyyby mě chtěl Gerry sbalit (hAHA 😃 ) a zazpíval mi nějakou fantomovskou árii, tak jsem jasná 😃 a ted čekám, až mi přijde knížka, kterou si chci přečíst, ať vím, jaká je předloha a dozvím se víc, protože ve filmu nikdy není uplně všechno, co v knížce

• Srdcová sedma - super dobrý, Zlodějská partie - taky bomba, Policajt ze sámošky - normální průměrná obyčejná komedie, ale mně se to líbilo, Labyrint lží - opravdu super filmek. A jak psala Mia, já bych tam toho DiCapria taky slupla. Byl fakt dobrej a k sežrání(teda jestli jsi to Mijuš psala tadyk na tendle film 😬 )

• Zlodějská partie - byla bombastická 😵 - ani bych na to nekoukala, nebýt Black, ta doporučila 😵 🙂

• Jo a o víkendu jsme koukali na Divočáky - takhle bombovou komedii jsem dlouho neviděla..Travolta tam byl strašnej fešák 😎

• Divočáci jsou super.
    Já koukala na Až tak moc tě nežere - super filmek a potom na Ten největší. Sári, ten je úplně skvělej. 😃 😃

• Sari, ty jsem videla, fakt jsem se u toho nasmala....

• Že jo? 😃 😃 😃

Až tak moc tě nežere - Alll, fakt?

• Fakt se mi to líbilo. Tobě ee? 😬

• Já to právě neviděla 😬 😃

• Aha, tak to se mi lííííbilóóó. Už se zase vracím do starých kolejí, kdy se mi všechno líbí. 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém