Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • To mě nějak pořád neláká 😐 😃

• Divocaci jsou dobri a ted mi psala kamaradka ze The Hankover je totalni bomba 😵

• co je to? 🤔

• Sponzor fóra
  • sem sem davala link 😃

• Divočáci jsou sranda, doporučuju pro zasmání, na prolívání slz je dobrý P.S.Miluji tě, na soucítění s bolestí z nešťastné lásky u mě vítězí již zmiňovaný Fantom opery, na kterým ulítávám.. 😃

• Om - ty pořád s tim Fantomem 😃 se na to snad budu muset podívat 😃 😃

• http://www.csfd.cz/film/249773-hangover-the/ - a jooooo 😃 na to se taky těšim 🙂

• já ho doporučuju, ale každýmu to sedět nemusí, jo a je to muzikál, jen upozorňuju 🙂 su cíťa, takže mně seděl jak ulitej 😃

• Jů, tak na to se taky těším. Ale tak já se těším už asi na všechno. 😃
    Další zkoukanec Kamarádova holka a pro změnu se mi líbila. Asi se podívám na nějakou blbost, ať tady furt nechválím 😃

• Alll - vidim, že jsme vylezly obě nastejno z pelechu 😃
    Koukni se na nějakej horor, ať poreferuješ 😃 🙂 a už jsi viděla Hellboye 2.?

• já Hellboye 2 viděla, asi se mi líbí víc než jednička, i když až tak moc tyhle typy filmů nemusím 🙂

• Viděla i dvojku, ta byla taky suprová. A to jsem na to koukala hned den po státnicích a to se mi nelíbilo nic. 😵
    Tak teď jsem tam šoupla International, tak tam pak šupnu nějakej horůrek.

• no to mě taky zajímá, jestli to má cenu na to koukat 🤔 tak pak napiš 😉

• Fantom je fakt dobrej, uplne jsem si prala aby vyhral ten "bad boy" 😃 😃

• Sponzor fóra
  • miamia: to mi povídej, už jsem na kterési diskuzi psala, že já bych si rozhodně vybrala "toho znetvořenýho" 😵

• Tak Internetional docela dobry. Teď jsem tam fukla Ztracený ostrov. Já vím, Sári, žes to už viděla, ale mě to tak lákalo. 😃

• tak jsem dokoukala Bolta a zase sme to prorvala 😬

• Já jsem to psala. A oni mi tu nevěřili, že se u toho dá brečet. Taky jsem to ořvala.
    Jinak jsem pokoukala ten ostrov. Tfuj tfuj. Docela napínák. A teď čubrním na Appaloosa a taky docela dobroučký. Žádnej zázrak, ale koukat se na to dá.

• Poslední premiéra. Sem tam k smíchu a někdy jsem se i lekla. Ale nic závratnýho.

• alli ty mi rozumis 😃 😃
    no teda ja nevim ale to bylo tesne smutny, dojemny, zvlast ten utulek a taky ja se vratil a tam byl jinej Bolt, no smarja ja rvala jak zelva 😬

• Vy citlivky 😃 😃

• sari no ty takova psejckarka a todle te nedostane? 😬 Bolt co hodi nejsmutnejsi mozny level? 😬

• ale nasmala jsem se taky to jo 😃 ti holuby nemely chybu 😃

• sem to ještě právě neviděla 😞

• aha tak to te omlouva 😃 😃 😃 😃

• se na to kouknu a pak to řádně zhodnotim, jestli nekecáte 😃

• jestli te nedostane zvize v nesnazich tak u me nejsi pejskar 😃 😃 😃
    ale ti holuby nemely chybu 😃 😃 a kaslu vam na pravopis, stejne to nikdy nepochopim 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃

zvíze 😃 😃 😃

• no jako s dvema hackama nad kazdym Z 😬 ale jinak at si kazdej s pravopisem.... ja mam svuj vlastni 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém