Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jo tobě to vlastně neháčkuje 😃

• no 😬

• Boltík je brečavej Sári, fakt. 😬

• Sponzor fóra
  • Pamatujete lišáčka Vuka? 😵

• sari ne 😬

• hehe, taky mi to nějak nic neříká 😬

• ale pamatuju si ze jsem kdysi uplne kolabovala u Goro bily pes nebo jak se to menovalo, nasi mi pak zakazali na tokoukat 😃

• no jooooooooooo, toho lisaka uz sem videla 😬
    hele di s tim Gorem nekam laskave jo? 😃 😃 😃 😃

• The Libertines, absolutne prvni cena za nejhorsi makeup vsech dob ve filmu 😦 dojemna scena a ja mela co delat se nesmat pac mel na ksichte uplne stuidni make up, klaun hadra 😐

• jo a jinak asi blbej film, fakt prvni v mym zivote u kteryho nejsem schopna rict jestli je dobrej nebo ne, jako vykon hercu je dobrej ale protoze rezije a kostymy a v podstate vsechno ostatni je na houby tak celej fim je asi na houby, clovek na to cuci a cuci, pak najednou zjisti ze houby a znicil si hezky odpoledne, a plus kdyby to melo lepsiho maskera dalo se to ukocirovat, fakt neskutecny jak nekdo tak malej jako masker muze znicit film

• Mio, ale on tě Depp v hlavní roli upozornil na začátku filmu, že ho nebudeš mít ráda a tak teda asi nemáš ráda ani ten film jako celek ne? 😉 Ty závěrečné scény, kdy je na umření to jsem taky neobrečela. Tedy asi bych spíš brečela nad tou zmršenou prací maskéra, jak píšeš. 😬 Jinak jsem to řadila mezi ty odvážnější filmy. To syfla měl "pěkného" Čepek v Petrolejových lampách...
    Poslední dobou nestíhám omrknout novější filmy, asi si zase udělám filmovou noc 🙂
    Jo a Sari tuhle jsem si vybavila ještě jeden děsnej film, to byla asi spíš komedie než horor, protože tý chlupatý potvoře jsem se tam musela smát. Tý se nikdo nemohl leknout 😬 Taková větší chlupatá, zubatá opice to byla. 😦 Název byl od A a je to z roku 2006. Hrozná ptákovina. Horor bych tomu, ale vážně neříkala.

• Už jsem dohledala jak se ten děsnej film jmenuje - Abominable. Jestli se chceš Sari zasmát nepovedenému hororu mrkni na to. 😃 Možná, že to už i znáš. 😬

• Moj oblubeny film je Osobny strazca ... je to nadherny film och vydela som ho uz najmenej 100krat
    🙂

• Sponzor fóra
  • blackipo ne me nevadila ta postava kterou hral, me proste vadilo jak to bylo zmrseny 😒

• Holky, nějake pěknej film na páteční odpoledne? Žánr neřeším, je mi fuk.

• alli videla si Good year? Dobry rocnik

• Jó, to jsem viděla. Krááásnýýý.

• a Sex ve meste film?

• Mijuš, taky jsem viděla 😬 Pro mě asi bude těžky něco vybrat. Ale trefuješ se do vkusu. To vše se mi líbilo 😃

• tak zkus Vicky Cristina Barcelona

• nebo Casanovu nebo Laws of Attraction a nebo je super The wedding date

• Tak Vicky nemám, ale ty tři pod už jsem viděla. A The wedding date nemá chybu. Asi udělám ententýky. 😃

• to je tezky kdyz si uz vsechno videla 😃 😃

• 😃 😃 Právě. Vždycky když jsem přišla do půjčovny a chtěla poradit, tak mě pak paní málem umlátila, protože už jsem všechno viděla. 😃 😃
    Hodila jsem tam Jarní úklid, tak uvidíme.

• ahojky, nebyl nekdo v kine na tom Pripade neverne Klary? chtela bych na to jit, tak at nejsem zklamana 🙂

• Já na tym nebyla. Vypadá to dobře, ale když si vzpomenu, jak propagovali Sněženky a teda nic moc, tak nevím, nevím.

• Alll viděla jsi už ten Sirotčinec?

• Si piš že jo 😃 Teď koukám na Tsunami a fakt je to zajímavy.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém