Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ja mam dneska depku, sem se rozveselovala comebackem 😃

• To je boží seriál 😃

• jojo to jo, ja se tu u toho dusila smichy jak prastena 😃 😃

• Sponzor fóra
  • tak jsem zkoukla tsunami návrat. Moc krásny a pěkně jsem si u toho poplakala.

• jejda tak to bych nedala ani omylem 🤔

• Mijuš, tak si pro zlepšení nálady taky pouštím Comeback 😃

• Včera jsme koukali na Údolí Elah ...super a na pobavení doporučuju Grizzly park..takovou debilovinu jsem dlouho neviděla 😃

• já co viděla poslední, tak bylo včera večer Zakázané království, je to sranda, ale taky děsná ptákovina 😃 inak z posledních kinových hitovek, který jsem viděla, tak se mi líbí Austrálie (to je doják, já jsem taková sentimentální duše 😃 😃 ) a docela dobrá je Výměna s Angelinou, i když tu zrovna nemusím, a takový filmy taky ne, ale rozhodně zajímavé snímeik to je

• huraaaaaa, je Ice age 3 😃 😃 😃

• Na to se Mijuš taky hrozně těším 😵 😵
    Sári, obojí mám doma, tak to okouknu. 🙂

• Alll vidělas SAW 5 a Stmívání? 🤔

• Sári, tak Saw 5 jsem viděla a přijde mi to, že jsou všechny Sawy na jedno brdo, ale mně se to líbí 😃 A na Stmívání právě koukám 😃

• Saw miluju už se těšim v listopadu na 6 😃 a Stmívání se mi taky líbilo 🙂

• Taky se na tu 6 těším. 😃 Tam jsou prostě scény, ktery v žádnym jinym hororu nemají 😃 . A to stmívání je dobry, teď jsem asi v půlce (furt pauzuju, někdo pořád něco chce 😃 )

• Viděla jsi Čistá práce?

• Sponzor fóra
  • Neviděla, ale mám. Je to dobrýý?

• Nádherný a hraje tam můj miláček 😵 Ne ten co mám doma 😃

• Tak v tom případě je to další na řadě 😵

• No teda ale to Stmívání skončilo pěkně blbě. Film krásnej, ale konec bych si představovala úplně jinak. No jo, zase si to schovávají na dvojku. A ta holčina se mi tam vůbec nehodila. Neuměla dávat najevo emoce.

• sari davej mi k tomu dycky origos nazvy 😃

• Mio taky se v těch českejch názvech filmů nevyznám 😬 vždycky si to musím vyhledat na csfd.cz jak to zní v originále - jinak netuším o čem je řeč a jestli už jsem to viděla nebo ne. 😎

Sari - Jason je jasnej miláček, naprosto souhlasím po tom slintáme obě 😃 když zjistím, že v nějakém filmu hraje, omrknu ho jen kvůli němu 😬 😃 😃 😃

• http://www.csfd.cz/film/230056-cista-prace-bank-job-the/

http://www.csfd.cz/film/235755-stmivani-twilight/

Pro Mijušáka 😃 😃

Alll - Stmívání bude mít další díly...knížka je má taky 🙂

Black - krasavec 😵 a co ty? cos zhlídla novýho? 🙂

• tak Bank job je super, mame ho na dvd a podle skutecnosti coz m miluje a Stmivani si odpustim 😃

• Hele holky a podle jaké knížky je to Twilight natočené? Nemá to náhodou 6 dílů? 🤔
    Sari teď tedy vůbec nestíhám koukat na filmy 😐 Říkala jsem si, že až budu mít zase noční po dovolené tak si udělám v práci popůlnoční kino. 😬 😃
    Kamarád mi půjčil před 14 dny DVD Zvrácený - už jsem to jednou viděla, ale už je to nějaký ten pátek. Tuhle jsme se o tom bavili a shodli jsme se, že nám vadili ty záběry a zvuky na začátku filmu. Až teď když jsem se o to zajímala jsem zjistila, že to byl záměr tvůrců. Tohle jsem našla na stránkách: "Prvních 30 minut filmu běží na pozadí zvuk o nízké frekvenci 28Hz, což je podobný ruch jako při zemětřesení. U lidí vyvolává nevolnosti a závratě."
    Pro mě bylo tenkrát těžký rozdejchat ten záběr jak rozmlátil hlavní hrdina hasičákem hlavu tomu typoňovi v klubu. 😛 Jsem zvědavá jak tu scénu zkousnu tentokrát...

• jezismarja na co to koukate? 😬 a dobrovolne jeste ke vsemu 😃

• Zvrácený jsem ani nedokoukala, sem usnula 😬 😃

Stmívání byla měla být trilogie - myslim knihu 😉

• Mio to je ale takový kultovní film. 😃 Ve své době to bylo hodně kontroverzní a hodně se o tom mluvilo. Tedy brečela bys u toho jak želva, protože je to fakt smutný a drsný. Hraje tam M. Bellucci 😵
    http://www.imdb.com/title/tt0290673/
    Aha tak fajn 6 dílů to Stmívání nemá 🙂 Na Stmívání se díval jen přítel, když jsem se ho ptala jak se mu to líbilo odpověděl: "Nic moc." Co chcete od chlapa, když kouká na zamilovaný puberťáky že jo? 🙂 Až mi bude noční dlouhá tak na to tedy mrknu ať jsem v obraze. Hlavně mě teď pobavila jedna rezence na tenhle film.
    A naposledky jsem viděla Dead like me - life after death. Neviděla jsem nikdy ten seriál co v USA běžel ani ty předchozí dva celovečeráky tak mi asi něco unikalo, ale i tak taková pohodová sem tam vtipná (třeba šéfová co miluje kocoura a nosí ho jak mimino s sebou do práce) a místy smutná (je to přece jen i o smrti) podívaná. Takový průměr. 🙂

• Ty jo Sari, to mi neříkej, že jsi u Zvrácený usnula - to ti utekl důležitý konec! 😃

• se na to budu muset ještě podívat 😃

• blackipo to bylo asi zhavy taceni pac se pak ti dva vzali 😃 nebo uz byli manzele pred tim? 🤔
    ja ti nevim ale asi to nedam, ja uz na ty depresivni filmy radsi nekoukam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém