Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Baby,poradte nejaký dobrý thriller,alebo horor,mám rada filmy typu Vreskot,Kruh,Tí druhí... 😉

• samsara koukni pozpatku do diskuze je tam spousta odkazu na horry a tak 😉

• Mio myslím, že spolu něco měli až v průběhu natáčení toho filmu. Ale jistě to nevím. Musely bychom se popídit. Tak to dělej s filmama takovou tou prokládací technikou - nervák, oddychovka, nervák, oddychovka 😉 Hlavně choď spát až po té oddychovce 😬 😃

• Sponzor fóra
  • ne ne ja mam pak nocni mury, budu se drzet komedii a pohadek 😃
    ale sekne jim to spolu co? 😵

• Mijuš, viděla jsem hotel pro psy. To je tak asi přesně filmeček pro tebe. Rodinnej, ale i brečavy chvilky tam jsou 😬 😃 A mně se to líbilo.

• alli ja tu ted mam Vicky Cristina Barcelona 😵 😵 😵 😵

• my si vcera pustili na o2 film Karantena, to bylo fakt husty, i jsem si zakryvala oci. Bylo to o lidech v L.A., ktery zustali s pozarnikama a kameramanama v dome, kde nekteri z nich meli velmi agresivni formu vztekliny, no mazec...

• jako dokument nebo zas nejaka uchylarna? 😬

• bylo to toceny jako dokument od tech kameramanu, co meli jako tocit, jak se chova a co vlastne dela hasicsky sbor. kdyby to bylo toceny jako kl. film, tak nuda, ale takhle to bylo fakt husty a vubec to nemelo happy end.

v patek jsme byli na Andelech a demonech, mne se to libilo teda mnohem vic nez Sifra, kdyz uz jsem si myslela, ze vm jak to skonci, tak se tao najednou cely otocilo, dobry to bylo

• kristi ale ja myslim jestli to byla skutecnost nebo naocenej film 😃

• Mio to je zombie horor 😃

• no to sem se ptala 😃 😃 a dokdy dela vzteklina z lidi zombie? 😃 😃 😃

• hele, to asi ne, nebo jsem nikde nevidela, zda to bylo dle skut. udalosti....

• Karanténa se mi taky líbila. Poslední záběr byl krásnej. No, Mijuš, nic pro tebe. 😃 Na tu Vicky se docela těším, ale musím počkat, až bude.

• Allousek, desivy to bylo...to nocni videni na kamere....ajaj

• Sponzor fóra
  • Tééda, tak Čistá práce opravdu super film. A na konci jsem jen nevěřícně koukala, že je to podle skutečné události.

• alli jo jo je, ti zlodeji proti sobe tenkrat postvali nechtene cely podsveti a tajnou policii protoze v tech sejfech byla spina na celej londyn a byly tam fotky princezny Margarety spolecne s jednim s nejznamejsich zlocincu v te dobe, meli spolu pomer a kdyby to vyslo najevo tak by z toho byl tenkrat prisernej skandal, nakonec se jim podarilo z toho dostat a ted jsou vysmati 😃

• Hehe a já jim fandila 😃 😃

• ja taky 😃

• copak tady kecáte beze mě? 😠 😃 😃

• A hele ji, vyčíhla nás 😃 😃 😃

• tak ja si pustila tu Barcelonu, meg zaujala strategickou pozici primo pred bednou a dem cucet 😃

• tak Vicky Cristina Barcelona super, z toho borce tecu, ale ten konec me trosku zklamal 😬

• co je to za békovinu? 😃

• Woody Alen 😃

• Jééé budou dávat Hellboye 😵

• sari ja na to snad kouknu na cely a strizliva 😃

• tys to neviděla? 🤔 stejná moula jako Alll 😃 😃

• no ja to videla jenomze sem byla na mraky a moc si toho nepamatuju 😬

• povinně se podívat znovu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém