Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • a no jo no 😃

• Holky, tak Phoebe v říši divů nic moc, na to jak to bylo chváleny. A pak Válka nevěst, to se mi líbilo. Já jsem holt už na takovy filmy.

• Jarní prázdniny, páni, to byla volovina 😦 😦

• Sponzor fóra
  • Ja som teraz pozerala dva dobre filmy jeden bol Jen cez mou mrtvolu a druhy bol ten knez je podes 😉

• jj, oba dva jsou super. 😵 😵

• tak ten Big Stan je silena ptakovina 😃 😃 😃 😃

• Mijuš, mně se to táááák moc líbilo 😃 😃 😃 😃

• Nenarození, taky docela brutalitka. Sári, něco pro tebe.

• alli me se libila ta prvni pula ale pak v tom kriminale u to na me bylo moc 😃 😃

• sem zvedava jak dlouho to bude trvat nez nekdo natoci film o Jacksonovi 😃

• Mijuš, dlouho určitě ne 😃 😃
    Právě jsem dokoukala film Vévodkyně. Moc a moc krásny.

• tak mně se zrovna teda Vývodkyně nijak zvlášť nelíbíila, přišlo mi to trochu jako ztráta času na to koukat, ale každýmu se líbí něco inýho 🙂

• Mio sim tě nevíš co je pěkný 😃

Alll -Nenarození se mi moc nelíbilo 😐

• No, já mám výhodu, že se mi toho moc líbí a pak aspoň nevidím ten čas trávenej koukáním na ty koniny jako ztracenej 😃 😃 Ale třeba ta Vévodkyně mi přišla jako líbivá pro hodně lidí 😬 😃 No, každopádně teď koukám na Zemi zatracených a to je nudárna. U toho si čtu Milionáře z chatrče a to je pěkny, tak aspoň to vyvažuju. 😃

• Alll Milionář film je bomba 😵

• Sponzor fóra
  • Já mám zatím jen knížku, jsem byla za kámoškou v hospůdce(tam dělá)a hned jsem jí ji uzmula. Ale na film se taky juknu.

• taky jsem Milionáře viděla už, je to fakt moc pěkný, zajímavý, neokoukaný

• Tak jsem viděla Poslední vlak. Až na to, že se mi to hrozně sekalo, tak to bylo pěkny.

• alll, tys psala, ze rachel getting married nebylo nic moc, vid?..tak u nas to dopadlo tak, ze m vydrzel koukat deset minut a pak jsme to museli vypnout, protoze uz nemoh 😃 ..asi kdybych koukala sama, tak bych to dokoukala - ze zvedavosti...ale dost mi vadi filmy natoceny jako kdyby to byla natacena realita, vadi mi ta tresouci se kamera, hrozne me to irituje a vyrusuje

• jj, to jsem byla já 😃 Docela mi přijde divny, že většinou dobře ohodnoceny filmy se mi nelíbí a ty průměrny jsou moje gusto 😃

• čauky po dlouhé době....ted jsem viděla film Spálené vzpomínky a kdo má rád herce Benicio del tora tak je tam k sežrání a super film, potom jsem viděla Až tak moc tě nežere a taky super filmík 🙂

• prave jsem shledla film Parba ve Vegas....vyborna zalezitost tohoto leta,rezala jsem se od zacatku do konce....

• Ben na to se taky těšim 🙂

• Ben jestli myslis Hangover tak na to se tesim desne moc, akorat ze nemuzu m dostat do kina 😬

• v sobotu jdu na Ice age 3, pocita se to jako film?? 😃 😃 😃 ja se teda tesim

• kristi to se pocita jako super film 😃 pry je to 3D 🤔

• znate film "23"? Je to triller s tim komikem, jak hral zvireciho detektiva Ace Venturu, nemuzu si vzpomenout na jmeno, ale mam ho strasne rada. V posledni dobe dela jen vyborny filmy (Vecny svet neposkvrnene mysli napr.)

jsem se snazila premluvit manzela, abysme si ho pujcili na dnesek, ale nechtel, on ty trillery , horory apod. nema rad. Ale je to vazne bajecnej film, videla jsem ho kdysy v kine a byla jsem uchvacena 🙂

• Já sem šťastná, že mám Dobu ledovou 3. na PS2 😵

• Jim Carrey 🙂

• jojo, to je on

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém