Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ted hral v Yes Man taky ..

• mne se 23 moc nelibila, Carrey mi sedi hlavne v komedialnich rolich, k tomu je stvorenej

Mio, maji to s brejlema 3D nebo normalne, muzes si dokonce vybrat

• kristi to je supr 😃

• Sponzor fóra
  • filipovi: taky zbožňuju Carreyho!!! Chtěla jsem přidat dva výborný filmy, který jsem v poslední době viděla: 96 hodin a Podivuhodný případ Banjamina Butona. Naprosto mě uchvátily a když si na ně vzpomenu, tak mě mrazí. Oba jsem už stihla zkouknout víckrát. Viděli jste je někdo?

• 96 hodin bomba film 😵

• 96 mam v planu, jen co se s muzem sejdem doma 🙂

• ja videla Benjamina, me se to libilo moc protoze jsem desna cita ale byla to trosku kopie Foresta mi prijde

• nevestapetulka: ja neznam ani jeden z tech filmu, o cem to je?

• Tak mě přišel Benjíí takovej nic moc. Dívat se na to dá, ale žádná sláva. A 96 hodin mám taky v plánu. I když já toho mám v plánu hodně a nějak nestíhám.
    Jinak jsem viděla film V Bruggách, dalo se na to koukat a nejvtipnější bylo jak se tam na konci furt stříleli a nikdo ne a ne umřít.

• ja ted zkoukla The Wrestler, famozni, Micky byl naprosto bozi 😵

• Na toho se pořád chystám mrknout 🙂 , tak to se těšim 😵

• fakt to zkoukni stoji to za to, a Micky byl sexy jak svina 😃 😵

• ice age v 3D super 🙂

• noc v muzeu 2. celkem ujde, člověk se hlavně zasměje

• Sponzor fóra
  • Včera jsme zkoukli Jezdci Apokalyps- pěkný, vidělas Alll?

• jéé, to mám a nějak se mi do toho nechtělo. Tak už aspoň vím, co bude následovat. Zatím jsem podle vašeho doporučení smrkla Taken a 21 a obojí super. Teď jsem se dívala na Projekt LAZAR a to nic moc. I když tam hráli moji oblíbenci, ale zase sem někde furt lítala, tak to bylo na přestávky a ještě se mi to sekalo, takže jinak by to bylo asi přijemny pokoukáníčko.

• To mi neříkej..na Lazara sem se těšila

😐

• Sári, tak když se na to budeš koukat v klidu, tak si myslím že dobry. Ale zázrak to taky nebyl. Já čekala jak to skončí a ona pěkná suchárna. Začátek pomalej, druhá půlka hodně dobrá a konec nic moc. Spíš film k oddechu než něco jako je třeba taken 😃

• zkouknul uz nekdo Public enemies? 🤔

• http://www.csfd.cz/film/236238-public-enemies/ - Mio nee, ale hodnocení to má super...mě to nějak neláká, Tebe jo? 🤔

• Filmy, co mě nelákaj a ještě maj přes 2 hodiny jsou odsouzeny k věčném pobytu ve skříni. Ale na tohle se chci docela kouknout, akorát to ještě nemám.

• Sári, Jezdci Apokalypsy dobrý. Ale už od 14 min jsem si říkala, kdo bude ten kápo a ono to vyšlo.(teda ve 14 min jsem si říkala ještě vrah)

• jsme se koukali na madagaskar 2 a byla jsem teda hodne zklamana, az trapne americky mi to prislo 😴 . Posledni tyden jsme se chystli asi 3X do kina, ze zajedem do vedlejsiho mesta, ale tam ted davaji Hanu Montanu 😃 ... takze, ehm ´... nic no.

• Fil, tak mně se Madagaskar 2 líbil moc. Mnohem víc než jednička. 😃 😃

• sari prave ze premyslim jestli me to laka nebo ne 😃

• ¨Včera jsme koukali na Zrození hrdiny...docela fajny 🙂

• Allll co ty? 🤔

• A hele ji. Tady na mě číhá 😃 😃 Já nějak začala chodit do práce a nemám furt čas. Ale na to zrození někdy musím kouknout, protože to tu mám taky. Jinak jsem koukala na Válka a.s. a to si mou pozornost neudrželo. A mamka viděla Vévodkyni a říkala, že kouzelny.

• 😉 Madagaskar 2 byl suprový na hlašky krále Jelmána nikdo nemá 😃 jinak co říkáte na film Až tak moc tě nežere? jak ukrást nevěstu? a viděli jste některá film Jen na sex? Krásný chláp tam hraje 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém