Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jo jo jenom aby 😃 😃

• vidělas? 🤔

• este ne, nestiham 😃 sem dovolenkovala a mam skluz 😃

• Sponzor fóra
  • tak to zkoukni 😉

• Ty jo, nekecala, fakt to už je. Tak jak dorazím z práce, tak se na to vrhnu. Ta Koralína byla fakt dobrá. Nebyla to typická pohádka, ale bylo to pěkny. A Push bylo hóódně pěkny.
    A co zase nestíhám? 😠 😃 😃 😃

• Aha, blondýna se zamyslela a už jí to docvaklo. Nebudu a nebudu se učit englicky. Bych pak moc věděla 😃

• Alll to je jasný 😉 😃

• no alli ja si tim zas az tak jista nejsem 😃 😃 😃

• sari co jsi rikala na toho Wrestlera? libilo se ti to?

• sem to ještě neviděla 😎

• si me zklamala teda 😃

• Teda Sári, takovy filmy mi nemůžeš doporučovat. Ty konce mě ubíjí. Ale teda bylo to nááádherny.

• Viď? Clint byl božskej 😵 😵 😵 😵

• Sári, když se tak nuďkáš, doporuč nám nějakýho filma. Teď koukám momentálně na V údolí Elah.

• to sem ti doporučovala ne?

seriál Dva a půl chlupa 😃 😃 😃 to miluju 😵

• Sponzor fóra
  • pardon... chlapa 😃 😃 😃 😃 😃

• jj, tos doporučovala, proto na to taky čučím. Dva a půl chlupa je dobrýýý 😃 😃 😃 😃

• sari bozi preklep 😃 😃 to taky rada 😃
    ted jsme dokoukali Valkyrii, no ja nevim ale moc me to nenadchlo a to ne jenom diky memu odporu k valce ale fakt celkem chaby 😞

• Tak zrovna to jsem si říkala, že bude dobry. My byli včera v kině na Době ledové 3. Bylo to pěkny, akorát mně se víc líbily ty přechozí(možná kvůli neustálým komentářům a opakováním každého vtipu jednoho milého pána nad námi) 😠

• Pride and glory se mi moc nelébilo. 😐

• alli bych pana poslala nekam 😬 me jednou takhle vytekly nervy, pred nama sedeli dve holky a nonstop zvanily, pomerne dost nahlas a komentovali kazdou vetu ve filmu, vydrzela jsem to asi pul hodiny a pak jsem jim rekla at toho nechaj protoze to se fakt nedalo 😠

• Pride and glory na to sem se těšila..kurňa 😒

Já zas když jdu do kina, tak si přede mě sedne nějaký bidlo 😃

• Tak my chodíme to toho cinestar a tam jsou dobry sedačky, tak i když si před sedne eifel, tak vydím krásně 😃
    Mijuš, já měla taky nervy jako blázen. Když jsme byli na Mamma mia!, tak tam rodiče vedle nás posadili 2 kluky asi aby se jich zbavili a samo že film s titulkama a oni tomu nerozuměli. Celou dobu kecali a pak u dojemného konce žvatlali, že chcou zdrhnout. No jo, a já jen nasupeně seděla.
    Sári, třeba se ti to bude libít. Já na to zase koukala tak na půl. Ale včera jsem hrála hru barie cosi a to mě děsně bavilo 😃 😃 😃 Je to pro maly děti a mě to tááák šlo.

• Alll na čem si to hrála? 😃

• No na počítači. 😃 😃 Vyřešila jsem krádež koně a šla jsem na kutě 😃 😃

• Já myslela na Plyastationech - to je moje láska 😃 😵

• Jo, to si jednou koupím a budu valit barbínku na playstationu. 😃 😃 😃

• Alll každým dnem vyjde Milionář 😉 😵

• Jakej? Z chatrče? Jak se bavím o víc věcech, tak ztrácím orientaci. Začíná ze mě býti chlap 🤔

• 😃 😃 jojo z chatrče 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém