Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • jupipííí, já ho teda četla, ale čumenda je taky super. 😃

• a jaká byla knížka?

• Sponzor fóra
  • Knížka byla bombová. Právě se těším na ty obrázky k tomu. 😃

• Film byl taky bobovej..pak mi řekneš, co bylo lepší 🙂

• Holky nějak teď nestíhám a filmy flákám. Ale aspoň Vám napíšu, že jsem viděla Máj. To není horká novinka, ale viděla jsem ho poprvé. 😬 Musím říct, že jsem od toho po těch ohlasech od známých ani moc neočekávala. Ta "fuchtle" Jarmila tam byla nějaká retardovaná či co, protože během celého filmu vlastně skoro nemluvila. 🤔 Ale němá nebyla, protože u milostných scén vzdychala jak divá. 😬 (V jedné scéně jsem jen znechuceně vrtěla hlavou, protože ta hudba se tam najednou vůbec nehodila. Připadala jsem si jako tenkrát na Lord of the dance, když tam tanečníci najednou naklusali v takových fosforeskujících oblečcích. Do té doby měli takové normální kostýmy a najednou taková diskotéka. 😬 🤔 😦 Třeba je to nějaký tah na diváky co by jinak usnuli nebo co. 😕 😃)

• Black - 😃 😃 😃

• baby,my sme práve včera kukli Twilight,no ty jo,normálne som z toho unesená!páčilo sa vám?

a nový Harry je rovnako super,pre mna najlepší aký natočili🙂

• Stmívání se mi líbilo 😉

Včera jsme konečně viděli Andělé a Démoni...konec teda dobrej, ale na začátku jsem to chtěla asi 150x vypnout 😐

• sarinka - ja som si povedala,že najprv prečítam knihu (už mám doma všetky Brownove časti) aby som nebola tak sklamaná ako pri DaVinciho kóde.

• sari je nejaka nova ychylarna

http://www.imdb.com/title/tt1148204/

• Jůůů díkes 😵

• Tedy Mio ten link na Orphan, to vypadá podle recenzí na fajn hororovej film. Mě málem vyděsila už jen ta fotka Esther, kde je vlastně normální. Ty obr oči. 🙂

• no a ja to tu mam padesatkrat denne jako reklamu v bedne 😬

• Mio a to prý ta upoutávka nevystihuje ten film. Nějaký uživatel to tam psal do hodnocení. 😬 A bojíš se, když na to koukáš? 😉

• Sponzor fóra
  • ja na to necucim, dycky se otocim nebo prepnu 😃 me stacilo videt tu drzticku a bylo mi jasny o co de 😃

• Ta držtička je opravdu spooky. 😃 Takovou holčičku bych si zadarmo domů nevzala... 😬

• za bych si ji nevzala ani milion 😃

• Kdo by taky chtěl za toho miloše doma stále jen strachy řvát. 😬 😃 Já tedy taky ne. 😉 😃

• 🙂 Už jsem dlouho neviděla dobrou komedii. Tohle by mohlo být vtipné 🙂 Tenhle obrázek je takový správňácký:
    http://www.imdb.com/media/rm114264576/tt1142988

• me se na to prave libily ukazky
    no hodne tu chvali komedii The Hangover, myslim ze v cr to ezi jako jako Mejda v las vegas

• http://www.csfd.cz/film/117077-hanebny-pancharti-inglourious-basterds/videa/ na to se těšim 🙂

The Hangover kouknu a pak ti povim 😉

• na novyho Tarantina se taky tesim ale trosku se podle fotek co sem videla bojim ze to uz nebude ono, samej nacek 😬

• Tady jsou moje obliben filmy, ktere opravdu doporucuji ke shlednuti:

Hair, Forrest Gump, Havana Blues, Shawshank Redemption, 7 years in Tibet, Pulp Fiction, Edit Piaf, Big Fish, Hotel Rwanda, Crash, Babel, Last King of Scotland, Fight Club, Into The Wild, P.S. I love you, He is not that into you.

• Jů, tomu zase nerozumím já, ale Mijuša bude, viď? Hotel Rwanda jsem shlédla nedávno. Opravdu pěkny.

• hotel rvanda neznam ale Big fish mam na dvd, & years in Tibet mam rada, Pulp Fiction miluju, Crash je vyborny, Last King of Scotland naprosto briliantni, Fight club taky srdcovka, P.S I love you me moc nevzalo a ostatni jse jeste nevidela
    jo vlastne Babel je uzasnej film

• alli ty jsi myslela ze nerozumis nazvum filmu nebo tem filmum?

• Těm názvům a jsem tak zhnilá, že se mi nechce to hledat na netu 😃

• Vlasy, Forres Gump, Havana Blues, Vykoupeni z veznice Shawshank, & let v Tibetu, Pulp Fiction, Edith Piaf, Velka ryba, Hotel Rvanda, Crash ( mam pocit ze to bylo pod originalnim nazvem) Babel, Posledni skotsky kral, Klub rvacu, P.S miluji te, Az tak te nezere, a In to the wild neznam

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém