Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Ahoj všem! Tak jsem včera byla na Coco Chanel a můžu doporučit, líbilo se mi to moc!

• http://www.csfd.cz/film/259585-elsewhere/ taky stojí za zkouknutí 🙂

• Sponzor fóra
  • sari zrovna tu bezi ukazky na nejakej horor, jmenuje se to Let the wright one in

• Mio díkes 😵

• http://www.csfd.cz/film/243665-haunting-in-connecticut-the/ - chvílema jsme usínali, ale konec byl gut 🙂

• tsk to muselo byt fakt desivy kdyz jste usinali 😬

• tak jsem videla Vevodkyni, moc krasnej film, fnukla jsem si 😵

• Že jo Mijuš, taky jsem z toho byla unešená 😵 😵

• fakt krasny 😵

• Tak Vevodkyni sme pozerali predvčerom, mám rada filmy z takého prostredia, bolo to dobré..ale akosi ked som si so celé premietla, chýbal mi tam dej ako taký, ťažko popísať, možno niekto chápe 😬

• holky Licence to wed, bozi komedoska 😃 😃 😃 😃

• a Guess who je taky super, remake filmu Hadej kdo prijde na veceri akorat ze naopak, sem se dobre nasmala 😃

• dneska jdu do kina na The Proposal 😵

• tak The Proposal je vyborny 😵

• Sponzor fóra
  • Tak Vevodkyni si asi pujcim, jak tady koukam asi stala za to.
    JA dnes jdu do kina na BRuna , tak uvidime co z toho bude.

The Proposal ma dost dobre recenze take na imdb, takze asi taky zkouknu 🙂

• yulia dej mi vedet jakej byl Bruno 😃

• tak jsem po sto letech koukala na White men cant jump, bozi, miluju 😵

• tak Bruno mi taky zajímá... 😃

• Holky Bruno byl fakt mazec, ani nevim jakym jinym slovem to vyjadrit. Na me to bylo trochu moc perverzni... hmm..... nektere lidi v kine se mohli pocurat smichy, nektere si zavirali oci a nechapave kroutili hlavou...

Uff... ja se z toho filmu jeste budu asi nejaku tu dobu vspamatovavat .)

Nechapala jsem proc muze byt v dnesni dobe nejaky film zakazany v demokratickych statech (rusko, ukrajina, gruzije atd.) - ted mi to az tak nelogicke neprijde.

Nektere sceny byli docela vtipne, ale nektere zase (jak na me) tak az moc hardcore, jsem zvedava co napisete vy az to uvidite! 🙂

• tak jsem se o Brunovi bavila se znamyma a prej dobry ale spis by to doporucili na dvd protoze u nekterych scen jim bylo celkem trapne 😬

• nektere sceny me dost i sokovaly 😃 (videt neco tak hmmmmmmmmmm intimniho na 10x25m obrazovce je celkem paf)!!!

Zalezi taky jak kdo ma jaky humor, rikam jeden nas kamarad se tam malem pocural smichy, doslova 🙂))))

• yulia jo presne proto rikal ze si mame pockat na to dvd 😃 😃 a taky to ze to sledujes na velkym platne s hromadou cizich lidi 😬
    manzelovi se treba dost libil Borat tak tohle se mu asi bude libit taky myslim

• uz tu davaji reklamy na Bastardy a vypada to famozne, sem se toho trosku bala ale vypada to ze Tarantino nezklame 😵

• jo no Borat se mi taky libil, to je takova veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi odlehcena verze Bruna 😃

• no nazdar 😬

• Mě teda ten úchyl Bruno vůbec neláká a Borata nesnášim 😃

• no mas v tom jasno koukam 😃

• holky, uz jste videly Hangover? mia, sari, to by se vam mohlo libit 😉

• catf jeste ne ale vsichni to desne chvali tak uz se tesim 🙂 bohuzel sem to propasla v kine tak musim cekat na dvd

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém