Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Sári, vidělas Život zvířat?? 🤔 Jestli má cenu to chtít.

• Allloušku dneska si to chceme pustit, tak pak dám info 😉 Jo a ten Lazarus...byla sem unavená a usla sem, m. to dokoukal a líbilo se mu to 😉

Catf - okouknu to, a taky dám info 🙂 a ty Mio nezáviď 😃

• Vcera jsem videla Dobu ledovou 3 .... jako vzdycky, hrozna sranda 😵
    Doporucuju

• Sponzor fóra
  • hangover take doporucuji,fakt sranda!! 🙂))))

• Allll tak ten Život zvířat - debilita 😐

• ok, neci to.

• jo hangover byl fajn, sice ryze chlapsky tema, ale natoceny prekvapive elegantnim zpusobem(az na nekolik stovek fucku, co tam padlo 😃 )

• a terminator salvation je takovej neslanej nemastnej, nechapu, co tim chtel basnik rici a taky ch. bale se mi na tu roli vubec nehodi...celymu filmu chybi naboj, akorat ten sam worthington je kus chlapa, tak aspon neco 😃
    jeste nam zbevja dokoukat konec, ale uz ted je nam jedno, jak to dopadne😃

• sari nejakej novej horor: The final destination

• miamia jsi si jista ze to je novy? ja myslim ze uz existuje dvojka i trojka tohoto filmu, nebo si to s necim pletu? jinak jestli to je ten na ktey si vzpominam tak docela dobry!!r

• yulia na horory zasadne necumim tak fakt nevim, ja sem dycky jenom hodim pro sari na co ukazujou ukazky v bedne a ona si pak zjisti co to je a jestli je to dobry a jestli je to horor protoze ja se na ty ukazky bojim divat 😃 😃 😃

• mam pocit ze je rozdil bud v tom The na zacatku a nebo je to remake z toho staryho a je to v 3D

• mia, mam taky pocit, ze podobny tema uz nekde bylo, ale tohle vypada dost dobre..a "rest in pieces" je fakt super 😃

ja ted koukala na transformers a nuda nejvetsi 😛

• Hoj holky, kukněte http://www.csfd.cz/film/242330-nezvratny-osud-4-final-destination-the/trailer/ je to zřejmě braný jako další díl Nezvratnýho osudu, tedy již 4. 😉 i když teda nevím, proč v originále to taky nemá číslo, jen na začátku je navíc "The" 😃

• Sponzor fóra
  • kija 😃 😃 😃 😃 😃

• ja sem zvedava na Time travelers wife 🙂

• Mijoušku můj hororový informátore 😵 kuju, na to se těšim, je to už 4 😉

Včera jsme koukali na Zastav a nepřežiješ 2 - bomba 😵 doporučuju... 🙂

• informator hororovy, ty jo k cemu sem se to dopracovala 😃 😃 😃

• si toho važ 😃

Dneska jdmeme do letňáku na T.M.A. viděla jste některá?

• sari jasne kadej den v noci, takovy tmavy to je 😃 😃 😃

• Mio 😃 😃 ty jsi jak můj m. ten řiká: To bude prdel, až tam přijdeme, koupíme si lístky, na 20 minut zasnou a pak náš pošlou domů 😃

• no aby jsi se nedivila 😃 😃

• Večer Tě budu informovat 😃

• 😃 to bude určitě dokonalá tma! 😃 Proto se za to platí to vstupný. 😬 😃
    Jsem se konečně také podívala na Karamazovi. Bomba. 😵 Úžasné herecké výkony, skvělá hudba k filmu, jen jsem místy potřebovala přítele, aby mi přeložil něco z polštiny. 🙂 I tak mi určitě něco důležitého uteklo, protože titulky k polštině jsme neměli.
    Sári Crank a Statham - budu slintat? 😉 🙂

• ja tu ted mam Malenu a melo by mi zitra prijit New in town

• Black - strašně 😵 😵 😃 😃

• no to musim zkontrolovat 😃

• Ó tak to se po tom co nejrychleji popídím! 😃 😃 😃

• no nevypada to ale vubec spatne 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém