Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio podíváš se tedy na Jasona taky? 😉 😃

• Helejtemoc m ho nevyčumte 😃 😃 😃 a ten jeho hlas 😵

• 😃 Sari povídej mi o tom... 😵 Úžasný je, že u filmů, kde hraje, si užije jak chlap tak ženská. 😃 Chlap si lebedí hlavně v té akční podívané - což já tedy taky, ale hlavně na to čučím kvůli Stathamovi - a když je od pasu nahoru bez a ještě se rve až mu svaly jen hrají - no to je podívaná. 😃 To bych i zmrzlinu zapomněla lízat. 😃

• Sponzor fóra
  • Black a tady je vidět i v akci 😃 tak pozor ať Tě neklepne 😃

• tak ta Malena nic moc teda 😞

• Mio to si mohla čekat 😃

• a no jo porad 😃

• sari nejakej nervak
    The perfect getaway

• Sari včera večer mě málem kleplo. 😃 Pustila jsem si na ochutnávku kousek z Cranka 2. 😃
    Mio to jsi koukala na tu starou Malenu? 🤔 Netočila se nová, že ne?

• blacipo ja nevim, takova kravina v italstine s Monikou Beluci 😬

• Mio tak to je ta Malena. Koukám asi mám štěstí, že jsem to zatím neviděla co? 😃

• blackipo ale neeeeeeeeeee, jen se koukni, je to bozi, fakt 😃 😃 😃 😃

• vcera jsem videla 28 tydnu pote, hustej horor

• Teda koukam kristi, ze jsi snad prvni holka, co znam, co ma rada zombie horory 😃

• Sponzor fóra
  • mne to nevadilo, ani to nebylo nudny...to vybral muz a ja se zakoukala s nim, ted o viku jsem sama doma, tak si pustim neco romantictejsiho, u ceho se mi bude dobre brecet, jist H§D, a tak...proste PMS 😃

• Me prave do tehle filmu taky vzdycky natlaci pritel... nekdy mi ani nerekne o co go...ja na to koukam, normalni horor pohoda a po hodine najednou nekdo utrhne nekomu ruku a mam jasno, zase me precural 😃 😃

• Jinak pri PMS nepotrebuju ani film...ja rvu i reklamy na Hami 😃

• Rubi no dovol 😠 a co já? 😃

• Tak jsme včera byli na tý TMĚ...jako příběh byl vymyšlenej dobře, ale prostě češi neumí horory...lidi byli na konci naštvaný, že to bylo o h... 😐 akorát sem se zamilovala do písničky co byla na začátku od Lili Marlen - Žena ze stínadel..superbomba text 😵

Mio a při tom filmu si můj m.na Tebe vzpomněl, taková malá holčička tam přestřihne hadičku od brzdový kapaliny,a m. řiká: Hele napiš Mie, ať si to pustí 😃 😃 😃

• Jo a objevil se tam veterinář co tam jednomu řeže nohu a my na to čumíme a von to náš opravdovej veterinář Sárinky 😬 tak jsme se začali na celý kino tlemit a nikdo nechápal, co je tak vtipnýho, že se tam řeže noha 😃

A chtěla sem mu dneska zavolat, že jsme u něj skončili 😃 😃 😃 Jak se tam teda dostal nevim, a byl napsanej i v titulkách. 😃 😃 😃

• tak New in town je dobry 😵
    sari vyrid ze si snad i necham ujit 😃 😃

• Black - tak už? 😃

• sari halvne ten horor neukazujte svymu decku jinak uz nebude chtit k doktorovi 😃 😃 😃

• Mio 😃 😃 😃 😃

• dneska me decka na prochajde tak nasrali ze sou zalezli ani nevystrkujou nos 😃

• videli jste Hide and seek?

• Sari šla jsem dneska po práci s babama na pokec a vrátila se před chvilkou. Dám si Cranka tedy zítra, ale to už na 100% 🙂 Tak vy dáte vstupný za film a nakonec tam vidíte vašeho veterináře, kterého můžete vidět normálně v ordinaci - no je to možný?! 😬 😃 😃 Aby nezdražil své služby, když je teď ta filmová hvězda. 😃
    Mio Hide and seek jsem neviděla. Tak netuším jak je to dobré. 😐 Docela bych se mrkla na ten Proposal co jsi o něm psala. 🙂

• no teda koukla jednim vystrsenym okem na uplnej konec Hide and seek a musim uznat ze i ja jsem se skoro smala takze pro vas traparna nejvetsi 😃
    The Proposal se moc libil, Sandra perli jak hrom 😃

• Tak jsme včera koukali na Wrestlera .... akorát mě naštval konec 😐 Mio jak si to pochopila? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém