Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • konec me taky nastval, ale co nadelas 😬

• a jak se ti to libilo celkove, me teda moc 😵

• Ale jo líbilo, já ho miluju 😵 😃 , ale takový konce nenávidím 😠 Myslíš, že umřel?

• Sponzor fóra
  • Hide and seek - sem neviděla 🤔 , takže blbý? 🤔

• sari sem ti psala ip, to tu nebudem prozrazovat lidem co to jeste nevideli, dyt jim to zkazime 😃

• a jo 😴 to mě nenapadlo 😬 to sem blboun 😬

• ty z tech uchylaren jednou zblbnes 😃 😃

• no asi už jo...včera jsme všude možně v Terezíně čmuchali a hledali krematorium, márnici apod. 😬 😬 😃

• Ježiš a nenapadlo Tě Sari s manželem ještě jít odkrývat hroby, že ne? 😬 😃 😃 😃

• Black - no skoro 😃 😃 😃

• takze k vanocum si doprejete kremacku jo? 😬 😃

• vole 😃 😃

• no co, to je primo neopakovatelny zazitek 😃 😃 😃

• Fajnové fórum 😃 Som zistila koľko filmov som ešte nevidela😃 No mne sa ale páčia drámy a romantické samozrejme,ale taký horor nie je tiež zlý 😵
    Filmy napr. : Hodiny, Zelená míľa, Shelter (trošku z iného cesta), a teraz si nespomeniem, ale je toho veľmi veľa😃

• Sponzor fóra
  • ja budu mit zitra Duplicity a asi Hero wanted 🙂

• Hero wanted - nic moc 😃

• sari tak dik 😃

• tak Duplicity je dobry 😃

• Ahojky, tak predevcirem jsem, holky, videla na CT2 davali docela hodne silny film 🙂 (ja jsem holt tak-trochu na drama 😃)
    jmenuje se to Střípky vzpomínek (The Bumblebee Flies Anyway), je to sice asi tak 10 let stary, ale stoji za shlednuti, doporučuji!

• holky ja uz asi totalne zblbla, obednala jsem si Toma a Jerryho 😃 😃 😃 😃

• Mio to Tom a Jerry to je prostě klasika. 😃 😃 Přítel na to koukává občas na lodi v dětském koutku 😬 😃 Dělala jsem si z něj srandu, aby ho angličani nezatkli za pedofilii. 😬 On si tam tak sedí, kouká na bednu a když se nahlas zasměje, děti se po něm otáčejí od hraček čemu se to tam ten pán tak chláme...😃

• ja to uplne miluju hlavne ty stary dily 😃

• Kristy, doporučuju zkouknout i 28 dní poté, je to 1 a taky opravdu moc dobrej filmek.
    Na dvolené jsme zkoukly filmů a filmů. Pěkně odpolední siestka a večer jeden, takže vám sem hodím zítra recenzí, že budete koukati. 😃

• ja budu mit odpoledni siestu zitra, lehnu si na gauc a aspon dve hodky se ani nehnu a budu cucet na Hero wanted, doufam ze to preziju 😬 😃

• Jo, tak to mám, dokonce koukám, že jsem to i viděla, ale nějak si nepamatuju, jestli to bylo dobry. 😬

• no ja ti to zitra reknu 😃 😃 😃

• nic moc 😃

• No, asi to bude nuda, když si to nepamatuju 😃 😃

• viď? 😃 Mio příjemné pokoukání 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém