Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Black - koukej to napravit 😃 chybělas 😉

• black tak rychle napravovat 😃

• 😃 jo, jo napravovat a rychle, ale to v práci během dne moc nejde 😬 😃
    Jo Mio už jsi viděla Nine? To by mohlo být něco pro Tebe...
    Těším se na Los abrazos rotos od Almodóvara, jen nevím, kdy na něj vyrazím. 🙂 Hraje tam zase hlavní ženskou roli Penelope.
    Sari a ještě jsem stále neviděla Drag me to hell. Ty jsi to už viděla? 🙂

• Sponzor fóra
  • Jojo nuda 😠

• Jako Sári fakt? 🤔 Já myslela, že je to dobry.

• nine sem nevidela, to je nakej horor ze jo? 😬

• Jé a to to měl být po delší době prý lepší americký horor. 😐 😦 A lekla jsi se aspoň 1x?

• Jsme to dokonce v půlce vypli...a to se stává málokdy 😒

• Mio Nine není horor 😃 to bych přece nepsala, že by se ti to mohlo líbit. 😃 Leda bych si z tebe dělala srandu. 😬 Je to muzikál. Film Nine vychází z divadelní hry inspirované filmem od F. Feliniho 8 a 1/2. 🙂 Je tam hafo známých hereček - N. Kidman, J. Dench, S. Loren, P. Cruz...
    Ty jo tak to se snad ani o Drag me to hell nebudu pokoušet. 😒

• http://www.imdb.com/title/tt0875034/ ha tak jsem to našla. Četla jsem o tom zatím jen v jednom rozhovoru. 🙂

• blackipo to jsem nevidela ale uz jsem si to rezervovala, ja si myslela ze si ze me delas srandu 😃

• A zase to má vysoky hodnocení. Já ty lidi podezřívala už dlouho, že jsou cáklí, protože většina jejich dobře ohodnocených filmů mě teda absolutně nenadchla.

• Mio 😃 tak to uvidíš určitě zas dříve než my tady. Pak dej vědět jestli to stojí za to. 🙂 Doufám, že to bude povedené. Vypadá to slibně. 😉
    Alll no také jsem si říkala, když jsem četla na imdb o Drag me to hell, že to bude asi dobrý horor a vypadá to na velký kulový. 😦 Vkus mívám občas také o hodně jinde než běžný amík. 😬 😃 Ale tak proti gustu...🙂

• Jo a Sari vždyť jsem Ti ani nenapsala, že jsem viděla před dovčou Cranka dvojku. Tedy to byl zase nářez. 😃 A dívala jsi se také u závěrečných titulků na ty další nepovedené scény z natáčení? 🙂

• Sponzor fóra
  • black, já na to koukám na csfd, tam tomu rozumím 😃 😃 a taky to tam mají kolikrát jakysi divny. Jsem onehdá koukala na cosi s hodnocením 80% nebo tak nějak a byla to kravina prvního řádu.

• Mio horůrek jsi vyštrachala. Děkujeme. 🙂
    Koukám na ty fotky... Ty jo kdy už natočí horor taky jednou pro ženský, aby tam byla banda pořádných chlapáků ohrožováná třeba jednou máklou psychopatkou? 😃 Kdo se má na ty vřískající barbie stále koukat? 😬 😠 😃 Ale tak co jsem četla je to opět nějaký remake a ty studentky budou mít aspoň přítele. 🙂

• All koukám někdy na imdb na novinky. Názvy filmů znám také ponejvíce jen v originálu a na csfd chodívám, když se mi líbí nějaký film a v práci chtějí kluci znát i jeho český název. A tedy sranda je, když si najedeš na imdb a na csfd a koukneš na stejný film kolik má na jakých stránkách procent. To je někdy dost velký rozdíl. 🙂 Také už jsem se několikrát spálila 😃 Ale tady holky jsou bezva informátorky. 🙂

• Tak tak, taky koukám na doporučeny filmy. Ale třeba ten milionář mě naštval. Kdyby to aspoň natočili podle té knížky. 😐 Teď se na to dívala kamoška, od které mám tu knížku a taky byla zklamaná. A její přítel, co to nečetl, byl zase nadšenej.

• blackipo v krajove legende radila baba 😃

• videl jste nekdo to se Sandrou Bullock???

• kristi Proposal? super komedoska 🙂

• jo? no, v cestine to je NAVRH. Tak fajn, chci jit na to s kamoskou 😎

• to je ono, me se to moc libilo, Sandra byla vyborna 🙂

• Sári, tak jsem zkoukla konečně celýho Krále Škorpiona 😵 😵

• Pekny vecer mozem sa k Vam pridat aj ja?
    Mna teraz velmi zaujal film Nezvratny osud 4 skoda ze je to momentalne este po anglicky az 20 septembra bude na nete po cesky.

• Angyalok - jasan 🙂 a jaký byl? Strašně se těšim 😉

Alll pěkný,viď? Teda pěknej 😃 😃 a vidělas dvojku?

• Je super videla som uputavku na youtube a poviem Ti je super uz sa tesim kedy bude mat cesky alebo slovensky dabing.
    Manzel to sebe stiahol po anglicky aj ked som s toho nic nerozumela ale viem povedat ze tato 4.je najlepsia.

• Jééé, nezvratný osud je super. Ale 4 jsem ještě neviděla. Těším, těším, protože když vyšla jednička, tak jsem byla nááádšená.

Sári, pěknEJ. Na to se krásně dívá. 😃 Dvojku jsem neviděla, protože to vypadá jako capina. Tys viděla?

• Ja neviem preco ale mna strasne fascinuju horory 🙂 by som ich kukala od rana do vecera.A paci s mi aj SAW a to vsetky diely 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém