Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • holky naprosto doporucuju The boat that roked, famozni pohodova komedie, na zaklade skutecnych udalosti, fak bomba natoceny a moje laska Ifant byl taky mnam 😃 😵

• pripájam sa k miamia - včera sme tiež kukli wachman, troška som do toho poslednú chvílu zamotala, ale inak fajn, komiksové filmy sú naše hobby🙂 wanted a 300 sú podľa mna lepšie. no a ak myslíte Milionára z chatrče,tak super super,len sa nemôžem zbaviť pocitu,že je to klasický bolywood🙂

• gebriela ale to ma byt bolywood ne? 🤔 ja to teda nevidela ale myslim ze to tak bylo mysleny 🙂

• Sponzor fóra
  • Tak jsem denska skoukla Janosika a nic moc.Hodne krve,erotiky a dej takovy divny...no jestli mi to melo udelat jasno,kdo byl Janosik,tak nevim nevim ....

• no prece zbojnik 😃 😃

• no to jo....ale tak dve hodky jako o o nicem,takeve divne o bylo ....ale umocili ho pekne to jo....

• tak se konečně provalilo že se skutečně natáčí další film Sex ve meste 2, no uz se tesim v kvetnu do kina 🙂)) Mam rada jak serial, tka i prvni film moc moc!

Jinak jsem videla min tyden v kine Unos vlaku 123 - musim teda rict, ze docela nic moc, krom dobrych hereckych vykonu, dost chaby.... :/

• ja Sex ve meste taky miluju ale za chvilku bude Samanta v duchodu 😬
    film I love you man, desna nuda 😐

• Mio, mně se to vcelku líbilo. Nebylo to sice nějak úžasny, ale mily. Pak jsem ještě koukala na Znovu 17 a to se mi přišlo taky pěkny.

• alli me to celkem zklamalo, kdybych u toho nezehlila tak to snad i vypnu 🤔

• 😃 Od takových filmů nesmíš moc čekat. Já se koukla na hodnocení a to bylo hodně dobry. Tak jsem si říkala, že to bude pěkná capina. Možná proto se mi to líbilo.

• jako ja moc necekala ale i tak to bylo divny, spis mi to prislo trapny nez vtipny

• mio, souhlasim s tebou, faktu nuda, tak akorat na to zehleni no...
    a znovu 17 mi prisla jako nic moc napodobenina jiz starsich filmu (young again, Big atd.).

jinak Navrh co ted bezi v kinech, docela tuctova, nicim nevyrazna, ani originalni romantarna 🙂)

• yulia jestli myslis The Proposal tak to se mi desne libilo 😃 😃

• tak jsem videla Two lovers, smarja to zas byla pecovina, ze ja si dycky vyberu neco takovyho 😬

• Sponzor fóra
  • Alll - vidělas už Nezvaná? Super 😵

• holky hodte sem tip na nejakej dobrej film, ja furt narazim na takovy bekoviny 😬

• Sári, mám to a chystám se na to 😃 Jak bude čas, tak to zkouknu. Jinak tyhle filmy jsem viděla a dobrýýý, ale mám pocit, že poslední dobou je těch dobrých filmů míň a míň. A dočetla jsem se, že bude nová komedie s Jeniffer Lopez. Tu já hrozně ráda 😵

• tak Vitej doma si obednam ale jinak jsem az na milionare a 96 hodin jeste nevidela ani se mi do toho nejak nechce, brala bych spis nejakou dobrou komedosku

• Holky ahooj jsem z5 nějaké novinky co jsem neviděla?Těším se na film 2012 a na Nezvratný osud4 🙂

• my jdeme zitra na Hanebny pancharty, tak jsem zvedava.

Nezvratny osud si poustel synovec a slysela jsem jen krik, rev - pry je to vetsi maso nez ty ostatni dily.

• Hanebný parchanti jsou krutí prej taky se na ně těším...jinak jsme byli na District9 a ze začátku hňupovina a potom se to trošku rozjelo,ale mohlo to být lepší..dobrý nápad,ale trošku směšné 😉

• Hanebný jsou bomba 😵

• tak super, to se tesim.....

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém