Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Blackino naval seznam filmů co si zkoukla 😃 😃 😃

Alll Craig se mi stejně vůbec nelíbí, nevim co na něm ty ženský vidí 😎

• Sari seznam filmů co jsem zkoukla? Film jsem neviděla ani nepamatuji. 😒 😶 😬 😴 Hrozně to teď flákám.
    Jo vlastně, tuhle jsem si konečně pustila tu pohádku o tom divnym upírovi vegetariánovi. Twilight. Koukám, že bude další díl. Konečně by ji mohl pořádně rafnout. 😃
    Mám napsané filmy, co bych chtěla vidět a prd velebnosti. Velký kulový. Nestíhám. 😦 Dřív jsem si neměla ve videopůjčovně v novinkách co půjčit, protože jsem ty novinky už skoro všechny znala a teď tam můžu zase zvesela naklusat. To ze mě budou mít radost. 😃 Ale seriály to jsem zkoukla How I met your mother všechny tři série a čtvrtou mám skoro dočučenou. 😬 😃
    Craig? Statham je lepšííí. 😃
    Mio co se ti nelíbí na filmu Zvrácený? 🤔 😃 Násilí? Sex? Drogy? Alkohol? Teplouši? Tranďáci? Už vím! Kostýmy, že maj děsný hadry viď? 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Bucket list jsem viděla 2x. 😵 😃 Bomba podívaná.
    A ty filmíky co bych ráda viděla, jaj z paměti dám jen novýho Almodovara Los Abrazos rotos, pak film Ricky a tenhle měsíc jsem v kině prošvihla ten Proposal, chtěla jsem se zasmát. 🙂 Je toho víc. Házely jste tady holky hodně odkazů na dobré filmy. 😉 Teď v zimě bude na filmy zase víc času. Už se na ty večery s vínem a filmem moc těším. 😵

• black ja vydrzela jenom deset minut, a to sem videla jednoho staryho skoro nahyho uchyla, par nahej uchylnejch teplousu a jednoho manika v kosily co vysla z mody nez jsem se narodila tak jaky hadry meli nevim, drogy stopro bral ten co to natocil a kameraman a ted den prebrali, alkohol sem si davala ja ale ani to nepomohlo a k sexu jsem se radsi uz nedostala 😬 😃 😃 😃 des, a to jak jak furt kroutili tou kamerou mi lezlo na nervy uz v prvni minute 😃

• Jo a novou Pixarovku Up bych chtěla vidět! 😃 Kreslené od Pixaru mám moc ráda. Nej byl asi Nemo a pak Příšerky, to jsem pak ze srandy volala na přítele Čiči. 😬

• Mio vidělas to?

• black Pixar taky miluju 😵 😵
    sari co ted myslis? ted Bucket list, to se mi nelibilo

• fakt? 🤔

• Mio 😃 😃 vidíš, že vydržíš, když chceš! Mělas ještě chvilku vydržet a tou kamerou by kroutit přestali. 😬 😃 Ale když jsem to viděla poprvé, nadávala jsem, že jestli se ten obraz a zvuk nezmění, tak jdu spát a odmítám na to koukat. U rozmlácení obličeje hasičákem jsem mhouřila oči i já...

• blackipo no vylozene jsi me ted nalakala ze to dokoukam 😛 😬 😃
    sari ja od toho cekala mnohem vic

• že neumře, ne? 😃 😎 pardon 😎

• Bucket list - to je film u kterého se chlámeš a pak si klíďo můžeš i pobrečet. Ke všemu Nicholson a Freeman - na to bych koukala už kvůli nim. Ty mám ráda. 🙂 A kopi luwak to bylo vtipný jak mu řekl, že ty kávový zrna cibetka vlastně vykadí. 🙂
    Sari jo že bude žít šťastně až navěky viď. 😃

• Sponzor fóra
  • no to zrovna ne 😃 aletak celkove, me to moc nezaujalo

• My na konci strašně řvali 😬 😃

• jo tak ten uplnej konec to sem vytlacila slzu taky 😃

• no proto, bych se divila 😃

• No jsem ty dva pochovaný v plechovce ořvala taky. 😃

• Kdyby Mia vůbec nebřečela byl ten film asi vážně špatně natočenej. 😬 😃

• V plechovce 😃 😃 😃 😃

Teď dávají http://www.csfd.cz/film/197213-ctyri-bratri-four-brothers/ to mám taky ráda 🙂

• Znáte někdo? Nevim jestli to za to stojí..http://www.csfd.cz/film/224820-noc-patri-nam-we-own-the-night/

• smarja vy nadelate, jsem citlivy jedinec 😃 😃

• http://www.csfd.cz/herec/340-theron-charlize/ - to je asi jediná celebrita, co se mi strašně líbí vzhledově..myslím ze ženských 😃

• to je pokracovani Italien job? 🤔

• tak to taky nemusim 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém