Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Brazilian job 🙂 Jason hurááá. 😃

• sari covece prekvapive jsem jeste nevidela 🤔

• Sponzor fóra
  • Safra Lví král, tak to mám také nedostatek jak hrom. 🤔

• Jsou 3 díly, a je to náááááádhera a krásná hudba 😵 😵 😵 Nejhezčí animovaná pohádka 😵

• http://www.csfd.cz/film/232435-kurz-negativniho-mysleni-kunsten-and-229-tenke-negativt/
    Holky viděla jste některá? Známý mi to doporučoval, ale ještě jsem se k tomu nedostala...

• Takže neznáte Timona a Pumbu? 😞 Hakuna Matátááááá 😃

• kdyz ja se bojim ze u toho budu desne rvat 🤔

• trošku taky no 😴

• Black nene 🤔

• Sari neznáme, ale však mi to časem napravíme a poznáme. 😉 No a pak nám i dojte do tvoje Hakuna Matatáááá 😃 Z toho jsem teď jalová. 😬 😃 Připomíná mi to něco z Vinetoua. 😃
    Ten film zná snad jen ten známý. 😃

• hakuna matata to je z toho kreslenyho serialu o divocakovi a jeste jedne male priserce ne? 😬

• Ajajáj, zase mi tam skákají jiná písmenka. 😦 Máte to na procvičení mozku po půlnoci jako doplňovačku.

• Mio nooo 😵 ....ty zbožňuju, ale musí se vidět nejdřív ten Lví král a pak Vám doporučim pohádky s těmahle dvěma 😵

• Sponzor fóra
  • ja tydle sledovala uz kdysi davno na rakusakach, miluju je sou bozii a ted si nemuzu vzpomenout jak se menujou 😃 😃 😃

• a jeste tazmanskyho certa moc rada 😃 toma a jerryho sem si obednala ale nejak to podelali a nakonec mi vubec to dvd neprislo tak to musim obednat znova 😦

• jooooooooo to sou voniiiii 😃 sou borci 😃 😃

• mi pripomina stsary casy, v cr dycky odpoledne na rakusacich a nemcich, myslim ze pro7 a jeste neco meli tyhle kresleny serialy a ja stara koza sem u toho sedela a cucela sem na to 😃 😃 😃 😃

• du do hajan, dobrou 🙂

• Můžes si objednat toho Lvího krále? 🤔

• Tak dobrouuu, a zdáááár zítra 😵

• To bude zítra Aloušek koukat co toho tady je 😃 😃

• Pumbaa: Hrdá lví skála.
    Timon: Tak majestátná.
    Pumbaa: Tak mohutná.
    Timon: Tak... blbě pojmenovaná. (stopne film) Pumboo, jak může být skála hrdá? Je to skála!

😃 😃

• Dobrou Mio. 🙂
    Sari to si chvilku počte 😃, ono to procvičování čtení po čučení na telku neuškodí 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém