Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Nesmějte se, ale tohle mám taky strašně ráda 😴 http://www.csfd.cz/film/72566-scarlett/

• Héj, tak to jsem viděla jako prťavec a hrozně se mi to líbilo. Akorát to teda nemám. Musím se po tom kouknout.

• Sponzor fóra
  • Alll posílám 😉

• tak Vtáky v trni som videla asi pred 10 rokmi, vtedy ma to bavilo, hlavne prvé časti.. 😬

• A pozerali sme tento týžden Madagaskar 2, dobre sa dá na tom zasmiať 😃

• Sári díky 😵 😵 😵

• sari Ptaky v trni miluju, to uz je let 😬 😃

• Není nic horšího než koukat na Superstar s dobrym sluchem. Tenhle byl teda fakt tragickej. Tolik dobrých zpěváků vyhodili a toto tam nechaj 😛

• Ptáky v trní už si moc nepamatuji... byl tam nějaký zamilovaný kněz že jo... A Scarlett to byla hlavní hrdinka. To jsem tenkrát seděla u telky nastartovaná v neděli v osm večer a čekala napnutá na další díl. 🙂
    All Dory je úžasně ukecaná rybka. Nemáš taky tak krátkodobou pamět, že ne? 😃

• ja budu koukat na X faktor dneska, zrovna zacinaji, maji super lidi letos, tezky bylo i vybirat, se tesim a navic Simon je buh 😃 😃 budu slintat na obrazovku 😃 😃 😃

• oni tu davaji znova Pana prstenu 😃

• Mio no neke oni dávají X faktor? Na jakém kanálu to tam běží? Tak to bych také čučela a kdo je tam ještě kromě Simona? 😃 Piers a Amanda jako u B. Got Talent?

• ne ne, bozsky Simon, Cheryl Cole, Danie Minogue a ten posledni nevim jak se pise, Lui Walsh myslim, toho nerada 😬 😃
    na ITV1 za 20 minut, to urco bude zitra na youtube tak koukni 🙂 nebo i na itv webovkach myslim

• Posledně jsem B. Got Talent sledovala na youtube a dost jsem se u toho nasmála. 😃 Jsem teď v práci, to je škoda, jinak bych se to pokusila sledovat už teď. 😐 Ale neva youtube to jistí. Simon 😃 to budou zas hlášky a ksichtíky 😃

• Sponzor fóra
  • x faktor je super, taky se tesim 😃

• Black, co? O čem jsme se to bavily? 😃 😃 Ne, tak krátkodobou ne, ale sklerotická jsem opravdu fest. 😃 😃

• a mám všechny 3 Baltíky. 😃 😃 😃

• Tak pak řekneš jaký to bylo 😉

• Díky Mio, jinak bych ani nevěděla, že X faktor běží. 😉 Simon je na roztrhání co, když bývá i v American Idol.
    All 😃 😃 ty sklerózo jedna! 😃 Kolegyně říká, že má mozkovou cementózu. 😬

• Black, to je dobry 😃 😃 😃 😃

Sári, dám echo. Ale jak je to kresleny, tak se mi to líbit bude. Já jsem na pohádky ulítlá. 😃 😃 Když jsem se vrátila z nemocnice, tak jsem si dala maraton barbínek 😬 😃 😃

• Alll - 😬 😃 😃 😃

• jj, viděla. Ale nějak už si nemůžu vzpomenout, jestli se mi to líbilo 😬 😃

• black tak on vsechny tyhle porady v podstate odstartoval 😉

• první jsem neviděla a to druhy jo. a taky si to moc nepamatuju 😃 😃 Vždyť říkám sklerotická, ukecaná rybička hadra. 😃 😃

• hej, tak to vypadá dobře a to jsem neviděla.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém