Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • sarinka: U mě taky. Nenudila jsem se... Jinak jsem možná divná, ale většinou mi až se zpožděním "dojde", nakolik se mi film líbil či nelíbil... prostě se mi to musí tak nějak rozležet v hlavě či co. 😵

• Manogue - 😃 😉

• Sponzor fóra
  • sari ne necetla 😃
    ja sem nemyslela jestli to amelie je ale jestli je to podobnej styl filmu 😃

• dyť sem to ještě neviděla, teprve to bude 🙂

• smarja no tak ten pribeh, knizku si snad cetla 😃

• no tak jo no......sem tu Amélii neviděla 😬 😴 😬 😴 😃 😃

• aaaaaaa mam te 😃

• hele se nevytahuj..tys taky nečetla Mikuláše 😃 😃 😃

• no a? todle je tema o filmech 😃

• tady to jeste nebylo 😃

• to je zas konverzace na urovni 😃 😃 😃 😃

• vysoká vysoká úroveň 😃 😃 😃

• a to sem mela teprve pul flasky 😃 😃 😃
    me snad zitra prijde Coraline a Management, sem zvedava, ten Management dost strhali v hodnocenich, Jennifer se nejak v tech filmech nedari, pritom v pratelich je bozi 😵

• Sponzor fóra
  • Na Coralína jsem zvědavá 🙂

• Coralina super a Management dost hrůza. Takovou capinu jsem dlouho neviděla 😬 😃

• tak Carolina je fakt super a vyborna grafika ale malejm detem bych to teda urcite nepoustela 😬

• Mio, žes na to teda čuměla 😃 😃 😃

• dneska jsme zkoukli Drag me to hell ..docela dobry jsou nektery momenty..je tam takova fakt hnusna babizna..celkove to slo,i kdyz na muj vkus to bylo malo strasidelny..pro sarinku to bude taky moc lehkej odvar 😃

• Catf nás to nudilo, jsme to vypli 😃 😃 😃

• jo, sari, tak to me neprekvapuje 😃 chvilema jsem nevedela, jestli je to horor nebo komedie a nebo uz jsem moc stara a otrla a nic uz me nesokuje 😃

• ta babizna byla fakt jak z nějaký komedie 😃 😃 😃

• sari cucela pac sem statecna 😃 😃

• uz jste videli Year 1 s Jackem Blackem? Byla to docela sranda. Sice ma dost specifickej humor, kterej mi uplne nesedne(na muj vkus to zene moc do extremu),ale na relax dobry.

sari, co byl pro tebe nejlepsi napinak? doporuc mi neco, uz jsme se s m dlouho nebali(naposled u kruhu a ten uz nechci nikdy videt, malem jsem si z ty holky z televize ucurla 😃 )

• Catf už jste viděli to Jezero smrti? 🤔

• ty jezera jsou u hororu nejaky oblibeny 😬 😃

• Mio děláš hrdinu 😃 , a donutit tě než se na podíváš, mě stálo 10 let života, ty kakane 😃 😃

• sari, to bylo o tech dvou, co jeli na romantickej vikend a byla tam parta deti?

• jo todle, ja myslela ze je zas neco novyho s jezerem 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém