Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Hele, tak já se kvůli tobě teda koukla, co jsem to viděla a Únos vlaku 1 2 3, Nevinná super, Nothangerské opatství a Reset dobry, takovej průměr a Čtvery Vánoce byly taky moc pěkny. A zbytek nestojí za řeč, bo to byly blbostě.

• počkat i ty blbostě mě zajímají...abych na to nečuměla 😃

• aaa... vidim, ze nie som jedina, kto slinta, ked vidi gerarda butlera 😵 😶 😵 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jojo 😵 😃

• Děti anakondy. Ale zase některy záběry byly strašně srandovní 😃 No a to je asi tak všechno 😃 😃 😃

• sarino ty ocividne ignorujes moje prispevky 😃

• G. I. Joe boží 😵 😵 😵

• alli to se tesim 🙂
    ja tu mam Bruna tak jsem zvedava 😃

• jo, toho mám taky. Ale nějak se mi do něj nechce. Mám takovej pocit, že to bude čistá sprosťárna bez vtipu.

• tak jsme doma z kina...krááásnýýýý 😵 😵 😵

• tak jsem zkoukla Bruna, tak nejak nevim co rict 😬 😬

• Gerard Butler je kusanec největšího kalibru, předčil u mě i Breďáááka 😛

• holky Ctihodný občan stojí za to.-)

• Mijuš, přesně jsem si myslela, že budu mít takovy pocity. No, podívám se na to.

Sári, se dalo čekat, že to bude krásnýýýý 😵

• Sponzor fóra
  • ahojte baby, ja som tiez strasny maniak na filmy a chodim sa tu vami inspirovat... 😎

v nedelu som si pozrela tento film... http://www.csfd.cz/film/253027-my-sisters-keeper/
    a prerevala som ho skoro cely... co teda ja nezvyknem... 😬

a odporucam vam toto - http://www.csfd.cz/film/237089-orphan/ - super film....

a videli ste film Nezvana?? tak tam ma tiez dostal koniec.. mam rada take napinaky.. 😃 😃

• a pri gerardovi slintam aj ja.. 😃 😃 😃
    The Ugly Truth bola super komedia.. a milujem s nim aj P.S. I love you 🙂 😵

• Orphan jsme taky nedavno videli - perfektni 😉
    Sari - doporucujem 😃

• nellie... ja som my sisters keeper skoro vypla po tom ako som sa v polovici filmu asi piaty krat rozplakala 😬 ale dopozerala som ho, lebo je fakt skvely aj ked je taky smutny...

ak ste niektora nevideli s butlerom 300, tak to si rozhodne mrknite 😵 😵 😵 kraaasa... a okrem neho je tam dalsich 299 polonahych vymakanych chlapov 😃

• V 300 je nej 😵 😃

• dneska budu mit Ice age 3 😵
    all v tom Brunovi jsou dost sokujici sceny le ty mi nevadili az tak moc jako to ze az na par momentu nebylo moc smesny

• Bruno mě s.re jenom ho vidim 😃 😃

Rubi - mám, zkouknu 🙂

• sari ty na to radsi ani nekoukej 😃

• No, tak Bruno je teda pěkná capina. Půlku jsem viděla, na tu druhou jsem usla 😃 Takže jestli to nějak mělo dopadnout, tak nevím jak 😃
    Na Orphan se taky těším, ale ještě není 😞

• koukala jsem na Noc v muzeu 3 a dobry 🙂

• už 3? 🤔

• jo ne houby, myslim ze 2 🤔

• aha 😃 tak to se mi taky líbilo

• kurna sem dokoukala Ice age 3 do pulku a vlezli mi sem svagrofci 😠

• tak Ice age opet nezklamal a Publick enemy bylo dost dobry 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém