Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio u Ice age 3 jsem asi 3x řekla v prvních minutách filmu, jaký jsou ti animátoři machři. A zdálo se mi to nebo toho Sida mluvil jiný herec než u jedničky a dvojky?

• Tak se mi to vážně jen zdálo, mluvil ho zase John Leguizamo.

• blackipo nemyslim, zdalo se mi to stejnej hlas 🤔
    fakt animatori se vytahli 😵

• Sponzor fóra
  • A co A Christmas Carol? To bude asi také povedené. 🙂 Zatím to mám doma a čekám až přifrčí zase přítel domů, abychom se na to podívali společně.

• blacipo k tomu jsem se jeste nedostala, mozna dneska, porad to ma nekdo pujceny

• koukam na Dont mess with Zohan, je to desny 😃 😃 😃

• Mio s tím se nedá než souhlasit. 😃 Taky jsem měla tu čest Zohana vidět. 😃

• jako to clovek nevi jestli je to bozi nebo priserny 😃 😃 😃 ale od druhe pulky se chlamu 😃 😃

• To je den druh komedie, u které říkáš se smíchem to je děsný a koukáš se vesele dál až do konce. 😃 😬 😃

• je presne, hlavne kdyz clovek zije v zemi kde je tehle spoluobcanu hromada tak to forky chape lip 😃 😃 😃 ja si sice celou dobu rikala ze je to strasny, kolikrat jsem koukala s otevrenou pusou a fakt sem to se smichem dokoukala, fakt uchylarna 😃 😃 😃

• Svůdné zombie. Bože to je blbost 😃 😃 😃 😃 😃

• myslis Dog house? 🤔

• Tedy All na co to koukáš? 😃 😃 Už jen to spojení - zombie a ještě k tomu svůdné. 😃
    Mio už víš jak zní originální název? Zombie Strippers. 😬 😃 😃 To jsem se zase pobavila. 😃

• no jo, to slovní spojení je něco 😃 Jsem to tu našla, tak jsem to tam hodila a ona je to pěkná blbost. Nečekaně 😃
    Mijuš, to Zombie Strippers 😃

• Hej, to je ale fakt sranda. Už jste někdy vyděly nahou zombie se silikonama tančit? 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • alli a vis ze ani ne 😬 zajimalo by me proc 😃

• hele, jako to byla aj prdel 😃 😃 To by se muselo vidět, fakt blbost, ale nařehtala jsem se. 😃

• Právě jsem se dokoukala na Stáhni mě do pekla. Docela dobry, jste to tu shodily, tak jsem myslela, že to bude blbost, ale až na pár scén, ktery byly hodně divny jako např. kovadlina spadnutá na bábrli nebo to, že na tu holčinu ta babizna furt něco flusala a ona byla naprosto suchá, to bylo dobry. Hlavně ten konec byl dobrej. Možná se mi to líbilo proto, že jsem od toho naprosto nic nečekala.

• ja se nemuzu dockat na muzikal Nine, ted sem videla ukazky a boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵

• 2012 - dobry efekty, co se tyce pribehu, tak opet nic novyho..prvni tretina napinava a zbytek uknouranej, takze celkovej dojem bla..

• Viděl jste už někdo T.M.A. ? 🙂

• ee. Je to dobry? 🤔

• jojo koukni na to..tys to ještě neviděla ostudo, jo? 😃

• No, mně se do toho vůbec nechtělo 😬

• Hele a jsi si tím jistá? Moc dobry hodnocení to nemá 🤔

• jsme na tom byli v tom letňáku, koukni na to, už kvůli tý písničce...tu miluju 😵

• No, jestli na to budu koukat hodinu a půl kvůli písničce, tak uvidíš 😃 😃

• Holky před chvilkou jsem zmrkla film Samec v hlavní roli Ashton Kutcher (nikdy jsem ho nějak neobdivovala),ale musím si jít pro hadr a utřít si pod sebou ten oceán slin 😃 takže jednoznačně doporučuju 🙂))

• Babss- dneska jsem o tom četla a těším se 🙂

• Au, už jsem dopadla 😃

Takže jsem viděla jenom Šepot 😃 . Ale ten byl doréééj 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém