Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • No to si toho viděla 😃

• Hele a co ty??

• Já koukala na Můj přítel pes... 😵

• Sponzor fóra
  • Vidělas už tu TMU? 🤔

• No, ešče nee, ale už ju mám 😃

• tak šup šup 😃

• All musí počkat do tmy. Pak se na to podívá. 😃

• Jsem se včera párkrát trochu lekla u Uninvented. A vraždilo se tam nožem, který máme doma. 🙂

• Black - a ty se flákáš kde, jako? 😃 😃 😃

• Tma je za chvilku. 😃 Já mám v plánu dneska pohádku 😵 Možná teda ještě před dám tu tmu.

• Jsem hrozný flákač, to přiznávám. 😃 Třeba se v dalším roce polepším. 😎 Ale novoroční předsevzetí si nedávám.
    All jakou pohádku?

• jo dej.Jakou pohádku?

• Cesta na měsíc. Jak je to kresleny, tak je to moje 😃 😃

• Wallace & Gromit s těma jsem viděla Prokletí králíkodlaka. 🙂

• Sponzor fóra
  • aha 😃 😃 😃

• holky ja uz se nemuzu dockat az m po seste vysmahne, mam tu hromadu novych dvd, The Hankover, posledniho Terminatora, Harrryho Pottera half blood prince, atd, to bude vecer 😃 😃

• holky tak Parba v Las vegas ( The hangover) ja se na to tesila jak hrom, jsem z toho dost zklamana, misto toho ze bych se smala jsem bojovala se snahou xzabit jednoho z akteru a vlastne z te parby samotne tam jsou jenom fotky v titulkach, jinak jde jen o to "pred tim nez se nasili a potom" nuuuuuuuuuuuudaaaaaaaaaaaaaaaa 😦

• ja proste nedokazu pochopit jak nekdo muze natocit film jakoze o parbe v las vegas a nedat tam nic z parby v las vegas, to je podraz 😠

• Já myslela, že jsi to už viděla? 🤔 No, mně se to teda líbilo moc. Jsem se nachlámala. 😃

• ja si to spletla kvuli tomu ceskymu prekladu, myslela jsem ze mluvis o What happened in las vegas

• jo, to bylo taky super. 😵

• me tam neuveritelne stval ten dementni bratr nevesty, mela jsem porad chut ho prastit 😃 😃

• Chudák dementí bratr nevěsty. 😃 😃 😃

• jakej chudak? 😬 chudaci ti borci oklo neho 😃 😃

• tak Hairsprey me nudil tak jsem to v polovine vypla a na posledniho Harryho cucim uz podruhy protoze tomu v te angline blbe rozumim 😞

• Mě Harry moc nebral. Jsem počítala minuty do konce 😬

• me se to libi ale mam problemy s tou zapletkou tak budu muset kouknout vickrat

• tak Harryho sem vyresila titulkama, sice anglickyma ale dost to pomohlo a libilo, moc libilo, na konci jsem si fnukla a sem zvedava na pokracovani, to je nervak 😬 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém