Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Ahoj holky, mrkli jsme tuhle na jednu starší věc - All the boys Love Mandy Lane. Vypadá to jako název romantické komedie, ale zabíjelo se... Už jsem viděla lepší jatka. A zabili mi Deppa v Public enemies. 😢 Schytal to chudák do obličeje.

• black ja Deppa v enemies obulela ale nechtela jsem to sem psat abych to nezkazila tem co to jeste nevideli 😬

• Hele na takový šok se Mio musí připravit předem, aby z toho pak nebyly holky tak mimo jako my dvě. 😃

• Sponzor fóra
  • no me normalne spadla, celist az na zem, prestala sem zehlit a sla sem bulet 😬

• Vidíš i žehlit jsi přestala. Nechápala jsem, že mu to našili i do obličeje. 😦

• ja jsem hlavne nepochopila jak je vubec mozny ze ho dostali, dyt se jim prochazel v tom kanclu tam prece musel videt ze chystaji tu akci po kine ne? 🤔

• To jsem si právě říkala, že když jim chodí po kanclu a ještě se jich ptá na výsledky zápasu, že se mu vážně povede někam zmizet. Taky jsem to nechápala.

• no jo no, zivot je svine 😬

• Aspoň se mu povedlo nabalit si Billie.

• no tak aspon ze tak 😬

• tak jsem zkoukla znova Bastardy a lepsi nez prvne v kine, mela jsem lepsi moznost soustredit se
    a konecne jsem zjistila proc mi Miss sunshine pridala tak povedoma, je to dost kopie National Lampoons Vacation a jeste neceho, na to taky prijdu 😃

• jo a posledniho terminatora jsem nezkoukla, dostala jsem depku po prvnich deseti minutach 😬

• Sem to říkala hned, že to je dobrý 😃

• to mi taky mohlo dojit 😃

• Sponzor fóra
  • sari tos obevila brzo 😃 😃 😃

• to znáš? 🤔

• smarja no jasne ze jo 😬

• aha 😃

• stara klasika, davali to casto v tv a me tv vychovavala tak proto 😃

• Gwen - dneska mi říkala kámoška, že bomba 🙂

• jj, obrovska bomba!! bola som v kine na 3D a fakt velky zazitok 🙂

• Holky fakt je ten Avatar dobrý? My jsme si dnes rezervovali s mužem lístky, ale pak jsem se podívala na ukázky a moc mě to nenadchlo... 😐

• luciena, ja som dnes v kine na zaciatku rozmyslala ako to vydrzim do konca... ale potom ma to fakt chytilo a bola som unesena 🙂 mrkni aj na link na csfd, ktory som sem hodila... komentare hovoria za vsetko 😵

• me ten Avatar taky moc nelaka 🤔
    ale ukazky na Sherloka vypadaji suprove 🙂

• Gwen, mrkla jsem na csfd a komentáře jsou víc než pozitivní, tak zatím nad tím hůl nelámu 😃 Navíc to bude můj první 3D film, tak doufám, že si to užiju 🙂

• sari zahlidla jsem nejakou uchylarnu Autopsy ale zjistovat co to je nebudu to si zjisti sama, vypada to na krutarnu 🤔

• hele ja to otvirat nebudu 😃 😃 jmenuje se to tak tak je to vono 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém