Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Jo, o tom Avatar jsem taky slyšela, že je to jeden z nejlepších filmů vůbec. A 6.místo ze všech filmů na CSFD mě teda předtím překvapilo, protože podle ukázek mi to nepřišlo jako něco, co by mělo být nějak dobrý. Ale asi půjdu.. protože podle CSFD jsem se rozhodla jít i na Temnýho rytíře, protože měl vysoký hodnocení, byl asi na 30.místě, a bylo to super, i když nejdřív jsem fakt nechtěla.. "nějakej blbej Batman, to mě nebere" 😃

• Ak sa mozem pridat,tak vcera som bola na Avatar...a bolo to nad moje ocakavania...najlepsie 3D co som doteraz videla,hudba,efekty..no proste parada...aj ked ja taketo fantasy moc nemusim,toto bol fakt zazitoklen skoda ze to bolo uz nadabovane,original to musi byt este lepsie 😉 Odporucam 😉

• Ahojky,taky se přidávám,dnes jsme byli s přítelem na Avataru(na 3D) a byl to po dlouhé době fantastickej film!!!Byli jsme oba unešený!A dabing mě vůbec nevadil.Naopak to bylo nadabovaný skvěle.Takže doporučuju! 🙂

• Sponzor fóra
  • kurňa vy mě lákáte 😃

• ja ted videla Fred Claus, dobra ptakovina 😃 😃 😃 jakovanocni film vyborny 😃

• me avatar nejak moc neoslovil, ale asi je fakt nutny to videt v 3D kine a ne v telce...byla to takova pohadka a taky trosku moc dlouhy na muj vkus

• ja porad nechau jestli se na to v kine cuci s tema brylema nebo uz nejsou potreba 🤔

• zitra se vrhnu na svuj zamilovanej vanocni film 😵 😵 😵 Terry Prachet Otec prasatek, to si zase smlsnu 😵 😵

• lera, nie je dabing ako dabing... ten nas slovensky bol naozaj dost zly... celu dobu som si hovorila, ze je skoda, ze to nemame s ceskym dabingom 🙂

suhlas s catf... v telke by ma to zrejme tak nezaujalo... resp. by som sa na to ani nezacala divat, fantasy nemusim... ale ako 3D je to naozaj skvele 😉

mia, okuliare su potrebne stale... len uz to nie su tie papierove s jednym sklickom (ci plastom, ci co to bolo) modrym a druhym cervenym...

• gwen:no jo,tak to je škoda,českej dabing byl moc povedenej.
    já jsem byla fakt z Avataru unešená.To se třeba s filmem "2012"nedá absolutně srovnávat,to jsem odcházela z kina znechucená.A taky je fakt,že díky 3D je ten film o mnoho lepší 🙂

• Tak ja som včera videla Harry Potter 6 a som sklamaná 😦 kniha bola stokrát lepšia a prvé časti vo filmovom spracovaní taktiež. už som len čakala kedy bude koniec..
    teraz sa chystám pozerať film Cinka Panna, tak som zvedavá..boli na to celkom dobré recenzie.

• Na Shreka se taky těšííím 😵 😵 😵

Chtěli jsme si zajet na Avatar, plno. Ani kousek místečka. Jak Ostrava, tak Olomouc 😦 Chjo.

• Nevím jestli už tu byla řeč o filmu Po přečtení spalte.. pokud jste neviděly vřele doporučuji 😉 po dlouhé době jsem včera viděla dobrý film s dobrým obsazením..

• Sponzor fóra
  • Alll - ip 😉

• lucijeta to jsi snad jedina koho jsem slysela ze se mu to libilo, me to prislo jako nebeycna kravina 😬

• Právě jsem chtěla napsat to stejny. Mn to přišlo taky jako totální blbost. 😬

• tak jako jo, nemělo to žádnou hlubokou myšlenku ale bavilo mě to od začátku do konce což se o moc filmech říct nedá.. a pitt tam neměl chybu, toho blba zahrál fakt skvěle 😃

• o hloubku myslenky nejde ale me to prislo i desne nezabavny 😬

• njn, sto lidí sto chutí 😉
    na netu měl hodnocení 73% tak jsme nic moc nečekali ale pobavili jsme se oba.. 😵

• Holky dívala jsem se včera na Perfect getaway. Hezky udělaný film a nádherná příroda. Zajímavá zápletka. Sari a All krve bylo jen trošku. 🙂 Mio myslím, že bys to taky zvládla. 😉 Hraje tam Milla.

• Black - na to se těšim 😵 krve trošku, jo? 😠 😃 😃 😃

• Sari na můj vkus vážně jen trošku. 😃 😃 😎

• V poslední době jsem viděla:

Co je šeptem (tušim, že to dávali teď někdy i v televizi) - pěkné,

Až tak moc tě nežere - pěkné,

Marley a já - pěkné,
    (= mám prostě ráda Jennifer Aniston 😃)

Rachel se vdává - zvláštní, na začátku nic moc, pak to celkem ušlo, ale moc mi nesedělo celkové pojetí.

• Teď čučim na Ratatouille 😵 😵 😵

• Tak jsem asi po 150 dokoukala Stmívání 1 + 2 😵 😵 😵 ...puberťačka hadr 😃

• Našla jsem další jev, který je možný jen ve filmech - když dojde na žádost o ruku, ty snubní prstýnky sednou vždy jak ulité. Jak to dělají, že trefují velikost? 🤔 🙂

• http://www.csfd.cz/film/262316-albino-farm/ - konec dobrej, ale jinak nic moc 😐

• Bomba bomba bomba bomba 😵 😵 😵 😵 http://www.csfd.cz/film/252091-zombieland/a Woody byl boží 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém