Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Zkoukla jsem film Nevěrná s Richardem Gerem - pěkné a film Prázdniny s Cameron Diaz a Kate Winslet - pěkná oddychovka 😉

• jé, Prázdniny miluju 😵 ty jsem viděla už asi 20x 😴 😬 😃

• Mijuš, ty koukáš na Joe Black? U toho vždycky řvu jak blázen 😬 😃

• Sponzor fóra
  • jo to budu rvat taky ale kdyz ja ten film miluju 😵

• Prazdniny a Laska nebeska - moje vianocne srdcovky 😵 😵 😵

Sarinka
    som rada, ze sa ti pacilo 😉

mne sa ale viac pacil modry Jake - mal sexi uska 😃

• alli a uz bulim jak najata 😬
    tohle a Legenda o vasni jsou podle me nejromantictejsi filmy ubec a nejvic jsem asi brecela u Marleyho, a Gorro bily pes, to jsem byla histericka 😬

• Si myslím, já tyhle filmy po druhé už moc nepreferuju, pokud teda nemám přímo náladu na pobrek. U mě jednoznačně vítězí http://www.csfd.cz/film/206610-osm-statecnych-eight-below/ tohle u mě vyvolalo přímo histerickej jekot 😬

• jo tak to sem prozirave nikdy nezkoukla, stacili mi ukazky a bulela jsem, to nechci videt a nikdy neuvidim

• Já už na to po druhý taky nekouknu. Ten histerák mi stačil jeden 😬

• ja do toho nepudu ani jednou, ten zachvat v kine na Marleym mi stacil 😬

• Mio Babylon A.D. semi líbilo 🙂

• Ali jaká byla ta Cesta na měsíc? Má cenu na to koukat? 🤔

• Sári ee. Nemá. A včera jsem viděla V elektrizující mlze a vzhledem k tomu, že jsem musela dočíst, co se tu stalo, tak z toho vím prd 😬 😃

• Tak se na to koukni znovu, ať vím jestli to má cenu 😃 a pěkný? to co si z toho viděla? 😃

• No, já jsem u toho seděla, ale čučela do noťasu a asi ze mě je chlap, protože já fakt netuším. Nedokážu asi dělat dvě věci zaráz 😃 😃 Ale dneska asi na něco kouknu. Konečně máme dvd i v ložnici, tak nebudu muset tvrdnout v obýváku, když na něco budu čubrnět.

• Sponzor fóra
  • Avatar jsem viděla v klasické podobě. Pěkná podívaná i tak. 🙂 Jedna starší záležitost je Bridge to Terabithia. Hezký film, trochu smutný ke konci, ale stál za to. No a Imagine that - dívala bych si na to jen kvůli té malé holčičce. Byla tak sladká. Určitě se i několikrát zasmějete. 🙂 O Invictus bych ráda napsala víc, ale bylo už pozdě a zalomila jsem to. Zaznamenala jsem jen Mandelu a ragbisty. 😬 Přítel druhý den říkal, že vyhráli World cup. Jak jinak že.

• Terabithiu jsem viděla taky, moc milej film a na konci jsem to jak jinak ořvala 😬 😃

• All napsala jsem trochu smutný, ale pravda je, že hodně smutný. To by asi ořval každý.

• holky videl nekdo Bangkok dagereus? vypada to silne depresivne, tak nevim jestli na to koukat 🤔

• ještě ne, ale chci 😉

• to pomohlo 😃

• viď 😃 😃 😃

• Já jo, ale nějak si na to moc nepamatuju, ale nebyla to blbost ani extra dobrej film, takže taková normálka. 😃

• Omrkla jsem The midnight meat train. Mrtvých tam bylo dost a nevydržela jsem se dívat jen na jednu scénu. Trošku nevšední horůrek, ale naštval mě závěr.

• Tak to mám, ale ještě jsem neviděla.

• smarja to je hrozny na co vy cucite 😃

• Poslušně hlásím, v pátek jdeme na Avatar. 😵 Sice do druhé řady, ale aspoň něco 😃

• All aby tě ještě z té druhé řady nebolelo za krkem. 😃 Hezky si to tam užijte. Ať máte pohodlné sedačky. 😉
    Mio to jsme ale pošahanci co? 😬 😃

• No, doufejme že ne. Máme dvoj sedajdu, tak se kdyžtak vyvalím na m 😃

• Jo to bylo docela dobrý, akorát konec trošku divnej 😒

Alíku tak jsem zvědavá, jak se ti to bude líbit 🙂 My byli až nahoře hejč 😃 😃 ale chvilkama jsem litovala, že jsme nebyli až dole, že bych u něj byla jakože blíž 😃 😃 😃 a přímo v nááááručí 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém