Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Já na to čekám snad rok nebo jak dlouho. Že jim to teda ale trvalo. A mám dokoukanou Orphan a taky napínačka. Mi málem zaskočil květák, jak to bylo ke konci napínákovi 😃

• sari, bylo to moc dlouhy a pomaly 😃 , ani jsem tu jednicku nedokoukala, protoze sem usla 😃

• Catf - a jo 😉 já myslela tu 30 dní dlouhou noc 😉

• Sponzor fóra
  • sari, 30 dni zni kazdopadne jako horor 😃

• 😃 😃 😃 jo? 😃

koukni na to 😉

• caute, nerada vam sem vtrhavam, hrajete aj vy niektora tuto hru??
    som na nej uplne zavisla. 😬 😬 😬

http://silvia1983.mondozoo.com

• ne 😬

• taky ne 🙂

• holky ted jsem koukala co behem jara leta vyjde za filmy a vypada to dost dobre 😵 dalsi shrek, dalsi sex ve meste, Robin Hood s Ruselem Crowem a Kate Blunchet, Jorge Cloony v Up in the air, a dost dobre vypada film o zavrazdene holce co se snazi ze zahrobi komunikovat se svou rodinou a rict jim kdo ji zabil ale neni udelany uplne hororove ale spis tak jako fantasy, ja uz se tesim na vsechny 😵

• Mio - neřikají ti Blesk? 😃

• no tak sorry ze sem podotkla ze to bude dobra sezona na filmy 😬

• jojo výborná výborná 😃

• uz nic nereknu a muzes si ty svoje uchylarny hledat sama, tak, a mas to 😃 😃 😛

• Néééééééé 😢 😢 😢 😃 😃

z tebe se taky stává malililinkej úchyláček ani to nevíš...podle toho co sis vybrala 😃

• no dovol, co je na shrekovi uchylnyho? 😃

• Sponzor fóra
  • no ja sem nerikala ze todle budu okoukavat zrovna ja, ale ze je to zajimavy 😃 😃 😃
    sis fakt nemyslela ze bych se a to podivala ze ne? 😬

• Právě sem se lekla 😃 😃 😃

Já už se na to ale moooc těšim 😵

• the lovely bones je kraaasne 😵 😵 😵

pri up in the air som zaspala, ale nebolo to filmom 😃 vraj je to tiez super 🙂

• Gwen - těšim se na oba 🙂

• Tak jsem si pustila před spaním Nouzový východa...nevim 😬 Jsem usnula 😴 , ale začátek teda nuda...Má cenu se na to ještě dívat?

• To jsem si taky jednou pustila a vypla jsem to po 5 min, ale mám v plánu se na to kouknout znova.

Myslíš, že je to pokračování? 🤔

• Včera jsem koukala na Nezvratný osud 4. Jako dobry, ale ty předchozí mi přišly lepší. Tohle nebylo tak vymakany.

• Jo Alenko už jsem to před tim někde četla. Už jsi to viděla? 🤔

Kristi - čus 😵 ty ještě žiješ? 😃

• ee, ještě neviděla. A nějak se na to nechystám. Nejprv dám 30 dní dlouhá noc. Ale kdy, když se teď půjdu návštěvovat, ví bůh.

• No dyť myslím 30 dní 😃

• sari no dyt o tom filmu jsem ti psala uz davno a ty si se mi smala 😬 😃

• jo ták, tak to já nepochápačka. Tak to jsem ještě neviděla taky 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém