Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Mio a jakým? 🤔

Jsem si teď při cvičení pustila http://www.csfd.cz/film/228270-prosime-pretocte-be-kind-rewind/ a docela sranda 😃

• no to s Leatherem, co sem ted hodila odkaz kristi

• Sári, to jsem viděla taky a nic moc. Teda jako něco sranda, ale já nemám ráda Jacka Blacka. On má humor, co mi moc nesedí. Ale koukat se na to dalo.

• Sponzor fóra
  • jinak vcera jsem z casti videla Reader a z fleku bych za to Kate dala Oscara 😵

• Alll super jak točí ty filmy 😃 😃 😃

Mio aha a Reader se mi moc nelíbil, ale všem okolo jo.Nijak se tam moc nedělo 🤔

• Mio co to Stmívání? 😃

• Al kdy jdete na ten Avatar?

• No, mně se ten Reader právě taky moc nelíbil. Ona byla fakt dobrá, ale opravdu se tam nic moc nedělo.

Sári, nějak nevíme, protože chceme leda o víkendu a tento to nešlo. Pokud to půjde příští týden, tak půjdem.

• ja to videla z casti ale ona byla fakt uzasna 😵 ale uple me nestvalo jak u toho soudu nerekl ze neumi cist 😬

• Toto bych nemohla vidět. Jednou mi nějakej blb poslal video, jak v Číně nebo kde vodí psy na porážku. Když jsem viděla, jak jeden ťaman jde s naším Matýskem, akorát v bílé barvě, k tomu přístroji, kde se to dělá a ten pes spokojeně šel na vodítku a vrtěl ocasem, tak jsem se složila. A pořád to mám před očima 😢 😢 😢

• toje hrozny 😢 😢 😢 😢

• tak na to taky nemám 😞

• ja jednou videla rybarskou dedinu kde kazdej chytaji a podrezavaji strasny mnozstvi delfinu protoze jim chytaji ryby a rybari chteji ryby pro sebe, bylo to strasny, malem to se mnou seklo 😞

• je to priserne 😢 😢 😢 totalne ma to rozhodilo... fakt je mi z toho smutno...

• Sponzor fóra
  • vcera som videla The Road... pre mna absolutne nezaujimavy film... ale priatel si pochvaloval a nakoniec skonstatoval, ze ja tomu nerozumiem 😃

• No to mi ani neřikej, už dlouho se na nic netěšim, jak na tohle 😞

• sari, odo mna to ber s rezervou... ja proste taketo filmy fakt nemusim... a nemusim ani vigga mortensena... keby tam hral butler, divalo by sa mi na to lepsie 😃 😶

• to je mi jasný 😃 😃 😃

• Viggo ma nahodou dost dobrou drzku uchylnou 😃 😃

• Tak 30 dní dobry, i když ty potvory se mi moc nelíbily a skončit to taky mohlo jinak. Teď koukám na 12 kol a taky super.

• Alllouši žádnej hepáč na konci, viď? 😃 Ty už jsi jak Mia 😃

• na to, ze viggovi je 51let, vypada dost slusne 😉

• holky, nevite nektera, jak se jmenuje ten novy film o holce, ktera byla zabita a snazi se dat sve rodine nejake indicie k tomu,aby nasla vraha??? diky moc.

• Sári, tak bude to mít druhej díl jako, tak snad mohl hlavní hrdina přežít ne? Jako konec dobrej, ale kdyby jako zdrhnul něbo něco a ne se upálil 😬

• Sári, tohle jsem nikde nenašla http://www.csfd.cz/film/10764-kde-roste-cervene-kapradi-where-the-red-fern-grows/ jak jsi doporučovala. Nemáš tajný zdroj? 🤔

• Alenko já to mám na dvd, jak vyšlo v trafice 😉 , ale mrknu 😉

• Achá. No, nevadí, aspoň nebudu mít depku 😃

• Koukám na hanebný pancharty. Jako, kdyby se tam mluvilo převážně anglicky(což je nadabovany), tak dobry. Ale to je samá němčina a francouzština a nemám titulky 😐

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém