Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • Black - ještě ne, dej vědět 😉

• black znamy na tom byli v kine a prej nic moc 😞 pry horsi nez Ghos town

• Tak Sorority Row - ale jo, klasická puberťácká vyvražďovačka 😉

• Sponzor fóra
  • sari jasne, pubos flakne jinyho pubose sperhakem nebo co to je, to je normalka, znam 😃 😃 😃

• No nekecej, žes někdy něco takovýho viděla? 😃

jdu koukat na The Gamer 🙂

• sem videla ukazky ne 😃 😃 😃

• aha pod dekou viď? 😃

• ne v kuchyni 😃 smarja jako ja nevim ale i kakan jako ja nevidi nic az tak desnyho na puboskach ktery se navzajem utlucou paklicem 😃 😃

• Mio a tohle ke všemu byly strašný bitch 😃

• desivy 😃 😃 😃

• Gamer - hrozná magorárna, ještě teď mi bzučí v hlavě 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• Invention of lying, bylo tam pár vtipných momentů, kdy si říkali všichni na rovinu jen pravdu, jinak bych tam pár scén vyškrtla. To All about Steve tam hrála Sandra zatím asi největší blbku (i když chytrou). To mě moc nebralo. Nejlepší byl film Nothing but the truth. Neviděly jste? Je to z loňského roku.

• Clash of the Titans se těšiiiim 😵 😵 😵

• Black - viděla 😉 konec dobrej, i když jsem to tušila. Ale ona mě strašně štvala, jak to odnášela její rodina a ona pořád: a neřeknu a neřeknu a neřeknu 😃 😃

• Sponzor fóra
  • http://www.imdb.com/title/tt1226273/
    hele novej bijak 🙂
    holky videl uz nekdo sherloka?

• Ne a ani mě neláká 😃 Tebe jo, viď? 😃

• me teda kurna jo, Junior nahore bez me laka 😃 a navic mam rada Sherloka, me zajima jak ho udelali akcniho 😃

• holky ted koukam na porad o Las Vegas a je tam Silvester Stalone, jezis on vypada hrooooooooooooooozne 😬 😬 😬 😬 ve filmech to jeste nejak zamaznou ale tady ho nikdo neprikraslil a to je teda fakt hnus 😃

• hmm si dovedu představit 😒

• on se normalne doslova rozpada, fakt des 😃

• a takovej pěknej Pan Pěstička to byl 😵 😃

• no prave, ja do neho byla zamilovana v Rambovi a takovej gumak z neho je 😬

• na to se s ním těšim http://www.csfd.cz/film/249788-expendables-the/gallery/ 😵 hrajou tam samý borci 😵

• A pak ze jste sly spat... pche 😛 😃

• chrrr pšíííí chrr 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• tak na to prvni se tesim taky a moc, to budou hormony silet 😃 😃 😃 se m asi odstehuje 😃
    ale teda Rambo dalsi ja ti ani nevim jestli to chci videt 😬 ja se bojim ze to bude desna slatanina, a po tom co sem dneska videla uz na to nebudu cucet ani kvuli nemu 😃

• marcelhudecek snad se mi podari na to nekoho vytahnout do kina 🙂

sari smaja ted me napadlo, jezis nedej boze ze se todle stane Vinovi? 😕 to bych neprezila 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém