Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • totalne a absolutne bomba 😃 😃 😃 kupuju na dvd 😃 😃 😃

• Jsem se na to chtěla zrovna dívat a pak jsem to odložila 😬 a to ještě jenom díky jemu 😵 😃

• on je tam naprosto k sezrani 😃 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • jako ja nevim jak to prelozi do cestiny ale v originle je to fakt boziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😃 😃 😃 😃

• no ja nemyslela jenom nazev ale celej film 😃 jsou tam bozi hlody 😃

• Ugly truth byla vážně dobrá. 🙂 Mám rozkoukaný film Couples retreat, ale nějak mě to nebralo. Snad to ještě dokoukám. Třeba je to nejlepší v závěru. 🙂

• jeeeeee to je skoda, ja se na to tesila 😞

• Já se na to teda taky moc těšila. Ještě na Morganovi se moc těším 😵

• jo na to taky 🙂
    ted jsem zas koukla na Horton hears a who, to miluju 😃

• Mio v Horton hears a who je scéna, kterou jsme si pouštěli hned několikrát. Je to jak Katie říká: "In my world everyone is a pony, and they all eat rainbows, and poop butterflies." 😃 A ten její kukuč. To nás dostalo. Myslím, že jsem to tu psala už tenkrát. 🙂

• black je to cely genialni 😃 😃 😃

• Povedený animák. 😃

• Viděla už jsi Cloudy with a chance of meatballs? Tam jsme také měli jednu scénu se záchvatem smíchu. 😃

• jeden z nejlepsich 😃 ten ruzovej tresouci s kralik s tema susenkama 😃 😃 😃 a ty hlody, ja se u toho chlamala jak strelena 😃

• Sponzor fóra
  • Asi si to zase pustím. 😉

• koukam zase na th ugly truth, to fakt nema chybu 😃 😃

• Gwen - no jo to je ten tvůj frajer 😃 😃 😃

Collector - nelíbilo? 🤔

• 😃 😃 😃 mne sa s nim pacil aj Gamer 😃

collector bol priserny brutal... sari, pre teba je to zrejme cajicek, ale mne to dalo zabrat 😬 nie je to zle... je to dobry film, ale horor si tak skoro zase nepozriem 😃 normalne som sa v noci budila, myslela na ten film a nemohla si to vytlct z hlavy 😬

• Tobě by se s nim líbil i Pepek námořník 😃 😃 😃

nooo..dyť jsem říkala, že to bude dobrý 😃 ale dneska jsem sama doma..tak ne, to bych se bála 😬 🤔 😶

• sari jako pepek by byl primo zuzoidni 😃 😃 😃

• vobec nemam problem si ho predstavit ako Pepka 😃 😛 😵

• a vis ze ja taky ne? 😬

• Gwen - no to je mi jasný 😃 😃 😃

• smarja ja chtela napsat a vis ze ja ta jo a zrovna jsem odpovidala na sms a tam jsem napsala misto ne jo a sem misto jo ne 😬 😃 😃 😃

• no to je naše Mia no 😬 😵 😃 😃 😃

• no to je uchvatny ze se bavis ale kdo bude zehlit ten pruser ted? 😬

• tak žádost o ruku to nebyla, ne? 😃

• no v mym veku uz ne 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém