Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • sari miouse totiz vi co dela 😃 😃 😃
    ne heled Zohana si poridim na dvd protoze to neni film to je bomba 😃 😃 😃
    dokonce i muj m kteryho filmy nezajimaj to zere jak hrom 😃
    a sarouse budu te sokovat pac jsem se rozhodla ze kouknu na Lovely bones 😬

• to čumim 🤔 já to ještě neviděla 😴

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 Jsem fakt řvala smíchy...super 😃 😃 😃 😃

• no Zohan je primo fenomen, a to jeste tady v uk to spoustu vyznamu co cechovy ani nedojde, fakt bomba jak hrom, do dnes rikam: hello zakas 😃 😃 😃 ( s hackem nad z) 😃 😃 😃

• jsem žrala ty jeho taneční kreace 😃 😃 😃

• me strasne dostavali ty rasisticky narazky co muze chapat jenom nekdo kdo zije bud v uk nebo v usa 😃 😃 😃 😃 ti amici co se nechali najmout jako fake arabaci a on na to kouknul pres to nocni videni a ukazala se mu opravdoa identita plus seznam toho co nenavidi 😃 😃 😃 😃 to byl typickej amik 😃 😃 😃 no proste ten film by mel byt nominovanej na oscara 😃 😃
    heled sari ja asi kouknu na Colectora, je to snesiteny? 😬

• sari ja na to lovely bones videla ukazky a zda se mi to zajimavy a i na muj vkus snesitelny, si myslim ze to nebude drastarna

• pro Tebe? 🤔 v žádným případě 😉

• Mio počkej...tos myslela vážně? 😬 a sakra..co to bylo za prášky? 🤔 😬 😃 😃

• no tak ne no 😬 to je to Lovely bones fakt tak kruty?

hele nova uchylarna pro tebe

http://www.imdb.com/title/tt0455407/

• Psala jsi Collector 😉

• oboje ale Collectora jsem zavrhla po par vterinach ukazky 😃 😃 😃

• hmmm vypadá to dobře 🙂 díky 😵

• no právě...si myslim 😉 ale zpomalený scény byl fakt brutus 😎

• Sponzor fóra
  • mam tu Fame tak na to zitra mrknu u zehleni a maji tam i Up ale zrovna to mel nekdo pujceny, nejakej spratek urcite 😃

• tak Fame je priiiiiiiiiiiiserna nuda 😃

• koukam na Up, to je tak strasne depresivni 🤔

• jakto? 🤔

• Mijuš, je to depresivní jak blázen. Já řvala hned na začátku a pak jsem měla celej film depku.

• ja prorvala celej film a ted mam depku jako krava, a to jsem si to pustila abych si spravila naladu z depky co mam z m 😬

• Jo, já na tom byla v kině. Blbej nápad. Samy děti a já řvala jak péro 😬 😃 A jak skončil ten první krátek jakoby film, kdy umře ta stařenka, tak se vedle mě ptal chlapeček, jestli už to je konec a jestli už jdou domů 😃 Kdyby ses zeptala, tak ti řeknu, že tohle není film na zahnání depky 😃

A v sobotu jdeme na Avatar. 😵

• jsem to tu psala ze na to chci koukat 😬

• No jo, ale už jsi nenapsala, že to má být na zahnání depky 😃

• no tak kreslenej film necekam ze mi zpusobi stav zralej na psychouse 😬

• ne? 🤔 Já teda většinou u těch kreslených brečím(nedávno jsem ořvala Cloudy with a Chance of Meatballs) 😬 Ale teda Up je sakra depresivní.

• jeziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis netvi me, to je to druhy dvd co tu mam 😬

• Neboj, já řvala až na konci 😃 Ale já poslední dobou řvu u všecho. Jsem byla taková nesvá už na začátku, protože mi bylo jasny, že chudáka čeká něco blbýho. A co jsem ořvala taky dost, tak byl Bolt 😬 Myslím kreslenýho. A co si pamatuju jak dnes, tak byli Medvědí bratři. To jsem teda taky hodně ořvala. Ale já fakt už brečím i u reklamy na čokoládu, takže mě nemůžeš brát moc vážně 😃

• no u Bolta jsem taky rvala jak zelva 😬

• psychouše na vás dvě 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém