Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • to rika ta prava 😃 😃 ty by jsi mela mit permanentku 😃

• A to říká ta, která neviděla Osm statečných 😛 😃 😃

• Mne sa tiež veľmi páči Hriešny tanec. Videla som ho dobrých 20 krát 😃 Ale čo takto Trója alebo Čistá duša?

• Sponzor fóra
  • No tohle? 🤔

Koukejte napsat co novýho vaše oko vidělo 😃

Black, Al, Mia, Catf nááástup 😃

• sari, my koukali na

zombieland..prumer
    sherlock holmes..na to se nedalo vubec koukat
    crush..pro tebe sari slabej odvar
    watchmen..to jsem nepochopila 😃 ..
    whip it...takova pohodicka
    stepfather...nic novyho, zas chce zabit celou rodinu 😃 ..
    love happens...ble
    the informant...u toho jsem usla
    the blind side...tohle bylo slusny, natoceny podle skutecnosti
    the surrogates..zajimavej namet, ale tomu filmu neco chybelo(a bruce nam pekne starne 😛)
    the law abinding citizen..gerard butler nahore bez a jinak o nicem

vcera jsme chteli koukat na sorority row, ale melo to blbej zvuk

jinak jsem zvedava na shutter island..di caprio..pry je to hodne dobry, ja cetla knizku
    a pak na "the hurt locker"..valecny drama o tymu, co zneskodnuje bomby

• nooo prosim 😃

• jdu koukat na Lítám v tom ..pak porecenzuruju 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• hurá konečmě taky oko chlapa 🙂 😃

• catf dost dobra cenzura 😃 😃 😃
    ja ted cekam na fil Coco Chanel, ale nez se to dostane u nas do vesnicke pujcovny tak asi budu v duchodu 😃
    Blind side chci taky videt, cekam na Morganovi, a pak par fantasi filmu co vas nezajimaj 😃

• jo a ten kreslenej film o jidle je priserna kravovina 😃 😃

• videl uz nekdo From Paris with love? pac me prave vypadly rodidla u ukazky 😬

• Já se na 2012 děsně těšila a dost zklamalo. Efekty dobry, ale fakt bruce willis hadra. Každá akční scéna vyhrocená až do krajností, což bylo dost přehnany. 😐

Na Morganovi taky čekám. 😵

• jo, tak ty morganovi jsme taky videli a pokud uz jste videli ukazky, tak nic lepsiho necekejte..nema to vubec zadnou stavu, sjp tam vypada jako carodejnice a s hughem grantem k sobe nejdou vubec dohromady
    dokoukala jsem to jenom silou vule diky tomu, ze zboznuju sex ve meste a sense and sensibility...mimochodem, jestli jste nevidely rozum a cit s hughem a emmou thomson(a kate winslet), tak doporucuju

• Sponzor fóra
  • http://www.csfd.cz/film/233126-cesta-road-the/ - hrozná beznaděj, konec prořvanej 😶 😞

• hmmmmmmm tak to taky nikdy neuvidim 😬 😃

• to je zajímavý..já hororová královna 😃 ..a takovej film mě rozseká 😞

• my jsme byli v nedeli na Imaginari Dr. Parnasse - byly na to dobry recenze, ale ---- ja to absolutne nepochopila, totalni uletarna. Manzel mi taky nebyl schopnej vysvetlit, co to melo jako byt 😬

• (ImaginariU)

• to mě taky neláká 🙂

• ani nemusi, ja spis odrazuju 😃

• fil ja se na Dr Parnasse tesim jak maly decko, jenomze nikdy nesezenu nikoho kdo se mnou pujde takze az na dvd 😠

• sem si mohla myslet 😃

• fil smarja co na tom nechapes? Dr Parnassus se vyziva v sazkach s dablem, v jedne vyhraje nesmrtelnost a cely veky cestuje se svym cirkusem, potom potka lasku sveho zivota a s dablem udela vymenu, mladi za zivot prvorozeneho potomka ve chily kdy bude ji nebo jenomu 16 let si dabel prijde vyrat odmenu, jenomze Parnassus ma dceru kterou miluje a chce ji ochranit, dabel chce dalsi hru, kdo vyhraje prvnich pet dusi dostane dceru, Parnassus si chce pomoc na vyhru duse jeho dcery

• Mio ty už se na to ani nemusíš dívat 😃

• no proste samozrejme ona se zamiluje, prijde maldy hoch ktery zachrani jeji dusi, co je na tom slozityho? 😬 😃
    sarino to teda musim, todle ja videt proste musim 😃
    puvodne mel hrat jenom Leather ale v pulce nataceni umrel, tak pribrali dalsi herce a v pribehu se jeho podoba meni pri pruchodu zrcadlem

• to je pičičunda jenom to "slyšim" 😃
    kdy vyjde dvd u vás?

• sarino pro me je picicunda kazdej horor co vidim a taky ti v tom nemacham hubu 😃 😃 😃 ja proste miluju fantasy a vzdycky budu a jestli se ti to nelibi tak mi klidne polib mou fantasy milujici tvaricku 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém