Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • sem to tu nastražila na Tebe 😃 😃 😃 😃 a ty pořád nic 😃 😃 😃

• jak to ze nic? dyt pisu ze to zkouknu 😃

• a máš to?

• Sponzor fóra
  • nemam, cekam na dvd 🙂

• ty si maďar dneska 😃

• Já to mám, akorát jsem to ještě neviděla. 🙂

• Holky moc vám toho nenapíšu - u Whiteout jsem čekala, že to bude lepší napínák. Jinak je to fajn podívaná. No a ten New moon to byla slabota. 🤔

• zkoukli jsme shutter island...nevim, jestli je to tim, ze jsem cetla knihu..proste to bylo dlouhy a nudny a prijde mi, ze nektery docela dulezity veci v tom filmu nebyly dobre ztvarneny..

ja myslela, ze whitehout je starej beckovej film z devadesatejch let, vubec jsem nevedela, ze to je neco novyho 😬

• Včera - http://www.csfd.cz/film/242330-nezvratny-osud-4-final-destination-the/neurazí, ale už i nepřekvapí .Těšim se na 5. 😃

http://www.csfd.cz/film/245661-pach-krve-3-wrong-turn-3-left-for-dead/ - neteř se mne ptala, jestli je to horor nebo komedie 😬 🤔 ale některý hlášky byly super 😃

http://www.csfd.cz/film/224119-horton-horton-hears-a-who/ - prča 🙂

• U nás byl víkend ve znamení psychopatů, kteří se vetřou do rodiny. Stepfather a Orphan. Orphan byl určitě lepší.

• Sári, horton je super 😃

Black, tak Orphan byl super a Stepfather jsem ještě neviděla.

• Jo, a Sári, na 5 nezvratnýho se taky těším 😃

• dokoukala jsem Becoming Jane a becim tu jak zelva 😬

• Proklety ostros nekdo videl???

• ostrov???

• Sponzor fóra
  • Jo, Mijuš, to je hezky 🙂

Kristi, já neviděla a dlooooouho neuvidím, páč čekám na dvd 🙂

• uz to mam zamluveny v kine, tak snad to bude dobry

• No, někde jsem slyšela, že je to dobry. Tak dej pak vědět 😉

• ja chtela na Nine a jeste neni

• Ahojky, viděla jsem nejnovější pecky jako Valentine´s day a Kniha přežití. Ten první mě moc nezaujal, příběhů bylo moc, některé překvapivé, jiné jasné a s láskou nebeskou se to opravdu nedá srovnat. No a kniha přežití, celý film jsem čekala, že se něco stane, hodně mi to připomínalo Vodní svět, ale nakonec nic moc..Viděli jste to?Jaký máte názor vy?

• kristi ukazky na ostrov jsou takovy zvlastni, na me ted brutalni ale na vas to asi nic nebude 😬

• nevestapetulka. Knihu přežití viděla Sárinka a psala, že nic moc. Já se na to teda těším a určitě to zkouknu, ale zatím jsem neviděla.

• Jestli jsi viděla Já legenda, tak to se mi líbilo víc..Ale je to hezky udělaný, třeba jako cin city, akorát zde se používá hlavně ta černá a šedá a nejsou vidět žádný krvavý scény..

• The Collector, Daybreakers a ještě jeden horor (na jméno si teď ne a ne vzpomenout) - no a pak se mi nemá zdát o vraždění...

• Je tu někdo na romanťárny ?? 😃 Doporučili by jste nějakej opravdu pěknej???? 🙂

• milunka23: Ps miluji tě...Zasáhlo nás to s přítelem.

• milunka nebo Becoming Jane me nedavno rozbrecelo, dobra romanarna historicka 🙂
    jinak me vzdycky dostane Love actualy 😵

• Děkuji za tipy 🙂
    Ps:Miluji jsem viděla..moooc pěkný...
    Na ostatní mrknu..děkuji

• Shutter island husteeeej, jsem se i bala ale moc se mi to libilo

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém