Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • kristi ja ti to rikala, me stacily ukazky abych v noci nespala 😬

• jeste na ten Case 39 jsou brutus ukazky, ja uz si davam na tu tv bacha 😬

• jeste jsem si vpomla na romatarny: Good year ( Dobry rocnik) a Wedding planer, to jsou taky krasny filmy, nebo Jakztratik kluka v deseti dnech 🙂

• Sponzor fóra
  • Jak ztratit kluka v deseti dnech miluju, ona je tam naprosto nadherna a Matheew je k sezrani

• ona je uzasna a nadherna ve vsem 😵 super je ted My bast friends girl 😵 😵 😵 😵 a Fools gold je taky bozi s nima 😵

• Já tedy také připěju se svými tipy : můj nejoblíbenější je 10 důvodů proč Tě nenávidím, pak se mi také líbil Na vlastní nebezpečí, 50x a stále poprvé, crossroads, Nikdy to nevzdávej, P.S. Miluji Tě...

• jo tak u 50x a stale poprve pokazdy brcim jako zelva 🙂

• moje oblíbená romanťárna jsou Prázdniny 😵 a nebo z klasiky taky Prázdniny v Římě... já mám romanťárny ráda, pouštím si je, když jsem nemocná nebo sama - klidně pořád dokola 😃 třeba Deník princezny II. mi pomohl přežít 3 měsíce studia ve Francii, ač teda když to vezmu objektivně, tak to není nic extra 😃 nebo teď mě ještě z fleku napadá 27 šatů, ty jsem v poslední době taky viděla několikrát 🙂 jo a úžasná romanťárna je taky Město andělů 😵 😵 😵

• Denik princezny je super a ja si poustim Denik Bridget Jones a nebo The sweetest thing kdyz mam depku no a samozrejme Sex ve meste 😵

• ja jsem stara skola, ja mam rada i Dirty dancing 🙂

• Mio proč u toho brýkáš? 🤔

• sari protoze je to desne dojemny ten konec, jak jsou na lodi a ona si pusti tu kaztu, no to pokazdy becim jak najata 😬

• citlivko 😃

• no to je ale novinka 😃 😃

• Sponzor fóra
  • hele treba na Zelenou mily, Legendu o vasni, Benjumina Buttona, na takovy filmy vubec nemuzu koukat protoze uplne histericky hykam a nemuzu ani mluvit 😃

• jezis ted jsem si vzpomela jak jsem jako mala malem skoncila u psychouse po Goro bily pes 😃

• Jo, tak Zelená míle je humus brečící 😃

• alli to jo, pokud se vubec dostanu na konec tak ve chvily kdy ta myska zacne valet tu spulku od niti tak to uz jsem v totalne nepouzitelnym stavu, kolem sebe mam hromadu posmrkanych kapesniku, rvu si vlasy, zajekavam se nekontrolovatelne hykam, mam sopel u nosu az na zem a nemuzu se uklidnit jeste dva dny potom, m kdyz me takhle vidl poprve tak pry chtel utect ale neml kam 😃 😃 😃
    a Marleyho jsem videla v kine, to byl teda zazitek 😃
    ted je novej film o pejskovi s Richardem Gerem, to ani nechci vdet o cem je a ani to neuvidim, pro jistotu 😃

• Moji oblíbenou romanťárnu dávali v sobotu v poledne, bez upoutávek, tak jsem na to samozřejmě přišla náhodou půl hodiny po začátku. 😠 Srdce a duše. Kromě romantiky je to i vtipné.

• loony to neznam 🤔

• Jo tak při Zelený míle jsem KO 😞

• Mio, no já obecně mám pocit, že moje oblíbený filmy neviděl nikdo kromě mě. Kdo z vás zná Skvělí chlapi, Štědrovečerní večeře, Roger Dodger...? Občas se mi stane, že jdu do kina a v pokladně mi oznámí, že promítají od pěti. Ne od pěti hodin, ale od pěti lidí. 😃

Jo ještě dobrá, ale smutná romanťárna je Zemřít mladý.

• loony ja cesky nazvy neznam takze nevim 🤔

• Heart and Souls, Wonder Boys, Roger Dodger 😉 , Dying Young.

Štědrovečerní večeři nevím, ta je francouzská a zaboha ten film nemůžu najít, je už celkem starý.

• loony tak ne, myslim ze ani jeden 🤔

• Tak na co se kdo těšíte novýho? 🙂

• sari uz jsem to sem davala, ale ja se tesim tak nejak skoro na vsechno 😃 hlavne na Coco, Nine, novou Alenku v risi divu, Princeznu a zabu, no je toho dost 😃
    ted zrovna cucim na ty Oscary tak koukam co chci jeste videt 😃

• žábu 😃 😃 😃

• no co je? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém