Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • proč? 😃

• ja ti nevim ale neni to plny decek? 😬

• 😃 😃 😃 😃 😃
    nezájem polosvlečenej Rock je polosvlečenej Rock..to si žádá oběti 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • no fakt je ze ja cucela na Vina kde byl polosvlcenej a ani nevim o cem ta kravina byla 😃 😃

ale desne se tesim na Bounty hounter, konecne mame znamy zpatky z dovolene tak snad to uvidim 🙂

• co to je? 🤔

• jdeš do kina, jo? 😃

• no pokud najdu obet 😃

• Mijuš, to podle mě bude super bomba 😵

• 😵 😵 😵 tesiiiim sa...

• Gwen - jak jinak 😃

• http://www.imdb.com/title/tt1216496/ To má dobré hodnocení... Jen bude problém to sehnat. 😐

• proč myslíš Black? 🤔

• Sari nafilmovala to jižní Korea a film je v korejštině. Proto si myslím, že ve videopůjčovnách nebude. 😞

• Já tyhle korejský moc nemusim 😒
    kdyby ti to stačilo s anglickýma titulkama 😉

• Sponzor fóra
  • To určitě ano. Docela by mě zajímalo co je to za film, když ho amíci hodnotí tak dobře. 🙂

• Mamka by ráda šla kvůli Holubové na toho Doktora od jezera hrochů a ráda by, abych šla s ní, tak po delší době asi zase uvidím něco českého. Naposledy jsem s ní byla na oddychovce Líbáš jako bůh. Nestihla jsem 3 sezóny v pekle. Neviděla jste ten film některá?

• Ahoj holky,taky se moc těším na Doktora od jezera hrochů,3 sezony v pekle jsem ještě neviděla 😬

• Black - Ip 🙂

Na jezero hrochů chci vzít maminu v sobotu 🙂

• vcera jsem videla Parbu ve Vegas, cekala jsem teda o kus vic,ale dobry to bylo

• kristi vid? taky jsem pode ukazek cekala mnohem vic 😐

• Mijuš, uááááááááá, ty jo, kde se tu bereš? 😮

• cumis co? 😃 😃 a to si vem ze u nas je sedm v noci 😃 😃

• 🙂

• no čumim, málem mi vypadli očéčka 😃

• A co říkáte na Avatar? 😉

• Jo, tak Avatar se mi líbil. I když to byl obyčejnej příběh zasazenej neobyčejně, tak to bylo moc pěkně udělany 🙂

• http://www.csfd.cz/film/245655-rec-2/ - jak jsem se dlouho těšila, tak zklamání velký...sem chvílema usínala 😬

• hele ja cucela na Oscary a Cameron musel byt pekne nasranej 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém