Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • http://www.csfd.cz/film/249265-saw-vi/?podle=bodu&limk=-1&limr=  zkouknuto, mně jako milovnici SAW se to líbilo 😵 , i když konec byl trošku zašmodrchanej.
    Miluju na konci tu hudbu a obvyklé: Game Over 😎

• tak tady nad tim přemýšlím 😃 a asi si budeme muset dát kolečko všech 6 dílů 🙂

• Sponzor fóra
  • myslite ze SAW prekona Policajnu Akademiu? Lebo uz neviem aky film mal viac casti ako policajna akademia 🙂

• No nevadilo by to 😃

• Gwen ty mě vždycky předběhneš 😃 Taky se těšim 🙂

• Ahojte! S priateľom sme včera boli na Alici v krajine zázrakov(alebo Alenka v říši divu 🙂 )a mne osobne sa to veľmi páčilo, dá sa povedať, že až tak veľmi, že to bol za posledné 3-4 mesiace asi ejden z najlepších filmov, čo som videla v kinách, TV a PC

• Fakt? Mě to vůbec neláká...ale hodně lidí to moc chválí 🙂 😉

• hej je to vážne super 😉 , ja som si myslela, že to bude len nejaká príjemná priemerná rozprávka, ale sú tam fakt dobrí herci(môj obľúbenec Depp 😛) a vcelku odporúčam 3D 🙂

• o co tam jde? 😃

• já vidim jenom obrázky a mám z toho depku 😃

• Sponzor fóra
  • hah 😃 No v skratke povedané Alenka (Alica) sa vracia do krajiny zázrakov a stretáva sa tam s čudnými bytosťami (ktoré sú fakt geniálne spravené, myslím aj po grafickej,ale hlavne povahovej stránke) a má im pomôcť bojovať proti zlej červenej srdcovej kráľovnej,ktorá ich všetkých necháva chytať s stínať. Dej je taký obyčajný rozprávkový,ale ako som hovorila, herci a vykreslenie postáv stojí za to. 😉

• no tak možná tomu dám šanci 😃

• záleží aj od štýlu aký preferuješ, v tomto filme sme chceli ísť na 2D klasiku, nepreloženú, že je to škoda, ich nadabovať,ale práve toto je nadabované, no tak nič sme si povedali a šli to vyskúšať, český dabing bol v pohode, príjemne ma prekvapil(nechcem tým nič zlé povedať)

• nono 😃 😃

• Teď jsem dokoukala http://www.csfd.cz/film/191631-hra-s-neverou-derailed/ - doporučuju 😉

• znám a je to dobrý 🙂

Sári, tobě asi nepřeroste přes srdce bílá královna s blond vlasy a černým obočím 😃

• ja jsem vcera na HBO zkoukla Nouzovy vychod, hodne zajimavy, mne se to moc libilo, chvilema jsem citila, ze mluvi o mne 😃

• Nouzový východ je vcelku fajn, ale niečo mi tam počas filmu stále vadilo, alebo skôr chýbalo, nevime to definovať, takže by som dala tomu tak 4 hviezdičky z 5 🙂

• Nouzový jsem po chvilce vypla 😐

• to verim, ze to neníi pro kazdeho 😉

• hmmm a čo tak Changelling?

• to se mi líbilo 🙂

• takže tvôj typ dráma, krimi?

• horor, thriller, animovaný 😃

• animovaný?tie mám strašne rada, takže klasika typu Nemo, Príbeh žraloka, Doba ľadová, Madagaskar,...máš odpozerané...ja sa chystám už vyše mesiaca na spláchnutý 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém