Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • ze si nevidela Paty element 😃

• a jo 😃

• Sponzor fóra
  • alli to je to jak je unesou celou tridu na ostrov a musi se zabijet navzajem tak dlouho dokud nezustane jenom jeden?

• mijuš, no ne, ty jsi to viděla? 😮 😮 😮

• no skoro cely, davali to v noci v tv v originale s titulkama, tak jsem na to cucela v loznici kdyz byl m v koupelne a v kanclu ale jak prisel tak jsem tu prej kravovinu ktere nerozumi ani slovo musela prepnout a koukala jsem jenom kdyz zas odesel, takze jsem to zkoukla do doby kdy jich zbyla asi polovina a potom jsem videla jak jela zpatky jedna holka cela od krve, asi vitezka, ale zas tak hrozny to nebylo
    pokud to teda nebylo zfilmovany vickrat ale o tom pochybuju 😃

• no, myslím, že to bylo určo ono. Já to viděla kdysi, to mi bylo asi 14 😃 Ale teda do tebe bych neřekla, že se na toto budeš koukat 😃

• alli ja nevedela co to bude, rada koukam na japonsky filmy s titulkama a myslela jsem ze to bude nejaka kultura 😃

• kultura 😃 😃 😃

• no hlavne to byl kulturni sok 😃 no a pak me to tak zaujalo protoze jsem furt nemohla verit tomu co vidim 😃

• Al - neviděla, nemám ráda japonský filmy 😐

• sari ale je kultuuuuuuuuuura 😃 😃

• Sári, ale tohle by se ti líbilo 😉

• alli to ja na sari slabota 😃 ona by se u toho spis chlamala 😃

• Sponzor fóra
  • no, je fakt že už je to hodně let, co jsem to viděla, ale v těch 14 mi to přišlo dobry 😃

• no ja si dokazu predstavit co by u toho delala za ksichty 😃

• já jsem jako malá byla vy.raná z filmu Babiččin dům 😃

• co to je? neni to jak najdou babi mrtvou v lednici v garazi? 😬

• to ani neznám 🤔

• ja jako byla desne vysrana z Majora Zemana Studna a z pohadky Kraska a zvire s Harapesem 😃 😃

• Mio - to já taky 😃

• sari a narez byl ze muj deda nosil zelenou pletenou vestu a kdyz sekal drevo tak jsem mela voci jak tenisaky 😃

• Mio - 😃 😃 😃 😃

• ještě pořád to neznám 😃

• sari jooo, ja vedela ze je v tom lednicka 😃 😃

• ja momentalne premlouvam sama sebe abych nevypla Nine 😬 😬 😬

• dyť sem to říkala 😃

• ty hele ale kdyz to vydrzis tak se dostanes k fakt dobrejm kouskum 😬 kate hudson stoji za to vydrzet i tri hodiny kvuli trem minutam v tomhle 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém