Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nekecej?fakt? 😃 😃 😃 Tak teda jo 😃

• Sponzor fóra
  • sari na Rapunzel se urcite kouknu 🙂

• na co? 🤔

• tak se menuje ta pohadka co jsi mi ji sem davala, v originale 😃

• Prosim tě jmenuje se Tangled 🤔

• a co je napsanyho pres celej ten obrazek co u toho je? 😃 ten pribeh se originalne jmenuje Rapunzel

• ahaaa 😃 😃 😃 😃 já hůř vidim 😃

• co vidim? to je jako kdybys nevedla jak se menuje snehurka 😃 😃

• no jo 😃

• jeee ted sem koukala na Jennifer Lopez, propagovala novou komedii, vypada to super a ona je neskutecne sladka 😵

• jo jo, na to se tesim 😵

• Já ji taky zbožňuju a na ten film se těším už jak dlouho 😵 Viděli jste s ní film Dost? Boží

• Sponzor fóra
  • alli a v te talk show byla famozni, ja ji jeste nikdy nevidela v rozhovoru sama za sebe a to me teda dostalo, je desne mila a sladka a je s ni desna sranda 😵

• já ji teda taky neviděla nikde 🤔 Ale ona je mi hrozně sympatická. A jak se o ní furt píše, že neumí hrát 😠 Ať hrála v jakymkoli filmu, tak jsem ho viděla 😃

• sari, neco pro tebe

• Tak já jí moc nemusim, ale je pravda, že jsem s ní rozhovor nikde neviděla, abych posoudila jaká je 🙂 Ale mamina filmy s ní žere 😃

• Tady máte 😃 http://www.csfd.cz/herec/564-jennifer-lopez/

Jo vlastně v Příšerný tchýni byla super 🙂

• Catf - díky 😵

• no to bych proste vubec necekala, neni namyslena ani trosicku, byla tak strasne mila prirozena a delala forky ze jsem se smala jak prastena, delala blbiny s moderatorem a kdyz udelal srandicku jinej host tak smala na cely kolo, a je desne moc krasna 😵
    sari jo Tchyne je super film 😃
    a to novy vypada podle ukazek jako supr komedoska, vic srandovni nez romanticka v porovnani s tem pred tim a je tam desne roztomilej pejsanek a chodi v koleckovym kresle 😃

• tak já na to mrknu 😉

• Sári, ty jen proto, že to není chlap, co? Kdyby to byl pěknej vymodelovanej chlap, tak ji zbožňuješ 😃 😃

• jasne, kdyby to byl takovej Jason treba tak by na nej cucela v cemkoliv 😃

• samozřejmě 😃 😃 😃

• Mio už čučim na Iron Man..už je voplechovanej 😃

• good girl 😃

• pokračování bude jindy 😃

• ja koukam na Hannah Montana 😃 😃 😃 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém