Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • nie, to som nevidela a ani neviem, ci chcem... ako mala som sa pritom od strachu pozvracala 😬 😛 ... 😃

• jéééé tak to radši ne 😃 😃

• http://www.csfd.cz/film/238604-prichazim-s-destem/ - moc jsem to nepochopila..a ještě mi ty herci korejský strašně splývají 😬 😃

• Sponzor fóra
  • Sári, tak já jsem na tom úplně stejně. Ti korejský jsou všichni stejní 😃 A absolutně jsem nechápala, co tím autor chtěl říct, jsem na to koukala jen kvůli Joshovi 😃

• Žes nenapsala...se styď 😠 Si nepamatuješ, že se sem všechno hlásí ? 😠 😃 😃

• Já asi zapomnět 😬 😴 Už se mi to nestane. Tak hlásím, že jsem teď dokoukala Úhel pohledu. Jako kouknutelný jo, ale žádnej zázrak. 🙂

• No proto. 😃 A příště i s odkazem 😃

• ti kreteni tady davaji ukazky na novyho Fredieho uprostred reklam, uz mi s tim serou 😦

• koukám právě na něj 😃 😃 😃

• cune 😃 😃

• no ale radši jsem šla venčit, než se to rozjede 😃 😃

• Mio neteř na tom byla v kině a měla z toho depku 😃

• Holky Travoltu jsem chválila, to jste nepoznaly? Tím, že byl vostrej jsem myslela, že zahrál správnýho tvrďáka. 😎

• sari, tak ako Fredie??? ja som si vcera mrkla na csfd galeriu a mala som dost...

• Sponzor fóra
  • jakej fredie? Link sim 🙂

• Gwen - no já to přece jenom radši vypla...jsem se trochu bála..a ten jeho hlas v originále.jsem se bála 😬 😃

Al - http://www.csfd.cz/film/249476-nightmare-on-elm-street-a/ 🙂

• ty ses tak bála, žes to vypla? 🤔 😮

• no tak sama doma, tma, a on chodí ve snu..tak jsem se bála, že pak přijde 😃 😃 😃 😃

• a to ti kreteni ted davaji ukazky na Fredieho v kazdejch reklamach, me tak sere, a zacina to silenou hlasitou hudbou a do toho Fredie zajeci wake up desne nahlas, a pokazdy nez to stihnu prepnout tak stihne zajecet 😦 😦

• ono vubec je to ted v tv samej horor 😦 jeste ze se zajimam o filmy a vic co je co, vcera dvali The last house on the left normalne, bez zadnyho upozorneni, hvezdicky, no nevedet co to je tak na to budu cucet a pak neusnu 😦

• Mio- dobrej hlas, vid? 😉 😃

• jasne uchvatnej, hlavne kdyz to slysis desetkrat za noc 😬

• jeeejda, sari, ked si to ty vypla, tak ja to nebudem ani zapinat 😃 so mnou by to asi svihlo 😃

• dneska to dokoukám a pak vám řeknu 🙂

• je dabing? ee, tak neviděla 😃 😃

• jéééééé, dabing 😬 no, tak ještě stejně neviděla 😃 😃

• Za to dostalu tu malinu ne? 😬 🤔

• jj, přesně za to 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém