Filmy. Aké sú vaše obľúbené?

20. sep 201198620
  • http://www.csfd.cz/film/22404-prsten/ -nesmát se - ale líbí se mi to moc 😵

• http://www.csfd.cz/film/235567-slecna-zamilovana/ - jako nejhorší to nebylo, ale jinak nic moc. Pár scének bylo ale super 😃

• http://www.csfd.cz/film/234912-burning-plain-the/ - zajímavý 🙂 a Hraje tam moje nej herečka 🙂

• Sponzor fóra
  • http://www.csfd.cz/film/236434-souboj-titanu/ - ufff - nádhera 😵 😵 😵 Pro mě film roku 😵

• Mne sa páči veľa filmov a sú rôzneho žánru. Ale medzi najobľúbenejšie patrí Forest Gump, Čokoláda, Nebezpečná krása a ešte by sa ich zopár našlo. Čo sa týka nového spracovania Súboja titánov, hoci mám takéto žánre obzvlásť rada, toto sa podľa mňa nechytá na staršie spracovanie. Teraz sa chystám opäť pozerať Kráľovstvo nebeské. A niektoré titulné piesne sú fakt že mám z nich zimomriavky, ako napr. z Kráľa Artuša, tiež obľúbený filmík. Takže z každého rožku trošku. 🙂 Ale čo sa týka hororov, pár som videla, no občas mám fakt taký čudný pocit z nich.

• Thor - a viděla jsi to? Ten souboj titánů? 🤔

• sari sice jsem novej jeste nevidela ale fakt je ten puvodni je bozi takze maji urcite co delat aby je predcili 😉

• sarinka - no zatiaľ len trajlekty, tuším sa to tak volá a voľajako ma neoslovili. Pri niektorých filmoch už z toho viem, že to pozerať asi vôbec nebudem. Napr. Titanic s DiCapriom a Winsletovou. U mňa totálna ignorácia.

• No vidíte, prd jste viděly 😃 😃 😃

Je to krásnýýýý, a hlavní hrdina je fešák 😵 A jsou tam i super hlášky 🙂

• Já chci vidět Kukyho. Kuky se vrací. 🙂

• Black - to je strašnýýýý..já na to vidim reklamu a šílim, z toho bych měla noční můru 😃

• Sari, Souboj titanu byl super 😵 😵 Ja se na to bala jit, protoze to kritici strasne strhali, ale mne se to libilo 😉
    Tak kdo se Ti libi vic..Sam nebo Mads?? 😬 😬

• Verouškůůů viď že jo 😵 😵 😵
    Sam toho miluju 😵 😵

tak vidíte Mijouš a spol. 😃 😃 😃 😃

• Sari 😃 chceš mi říct, že po tolika hororových filmech, bys zrovna ty, měla noční můru z filmu Kuky se vrací, který je pro děti? 😬 😃 😃 😃 Kecáš. 😃
    Jinak naposledny jsem měla špatný sny, kdy jsme mrkli na Paranolmal Activity, The Fourt Kind (Čtvrtý druh) Case 39 (Případ číslo 39) a Final Destination 4 ve dvou dnech. Probudila jsem se v noci a myslela si, že někdo šeptá, ale on jen přítel chrápal. 😬 😃

• Black - ty kakánku 😃 😃 😃 😃 😃

No jako fakt..dyť vypadá strašně strašidelně a ten Kuky..brrrrrrr 😃

• Sponzor fóra
  • 😃 😃 Sari jsem děsnej pokakánek, ale Kukyho se nebojím. Heč. 😃 😃 😃 A v kině si budu hrát na hrdinku, protože musím být dětem za vzor a dělat, že to vůbec není strašidelný. 😃

• Ježíši ještě v kině? 😬 Bych se bála strčit nos pro spadlej popcorn 😃

• Co je na zemi, to se během filmu nesbírá. 😃 😃 😃

• Při Kukym rozhodně 😃
    No dobře jak myslíš, ale já Tě varovala 😃 ...kdy jdeš? 🙂

Co jsi viděla novýho? 🙂

• Sari, kdy vyrazíme to ještě netuším, ale máme to v plánu. Chtěla bych na to vytáhnout i taťku, ten měl loutkové filmy rád (hlavně od Trnky) no a medvídka měl jako prcek a babička ho musela jít jednou hledat ven s baterkou na zahradu, protože bez něj odmítal usnout. 🙂
    Žádnou horkou novinku jsem neviděla. Spíš starší záležitosti. Z těch 2009 Up in the air. The men who stare at goats. A z 2010 A bounty hounter.

• Vidíš jestě Christmas carol. To se nedivím, že děti v kině řvaly a bály se.

• Iron man 2. 🙂

• No a co nějaká recenze k tomu cos viděla? 😃

No na to bych taky nešla ani omylem 😃

• Recenzi? 😃 Až na toho chlápka co se díval na kozy (jako na zvířátka) se mi všechno líbilo. 😃 Kozičky byly holt slabší. To jsem byla sturčná viď? 😃

• Tuhle o nočních jsem měla nějakou romantickou náladu, dívala jsem se za zfilmované romány J. Austenové a byla ráda, že jsem se v té době nenarodila. Ta představa, že přijde do baráku na návštěvu 3x chlap a už jste málem zasnoubení. Brrr.

• M. Rourke má bezva roli v Iron m. 2. A ten přízvuk. S kým tohle trénují. Jo viděly jste Leap year? Tam má M. Goode parádní irský přízvuk. 😃

• No stručný dost 😬 😃 😃

• Jsem byla a ještě jsem nachcípaná, tak nechci psát něco sálodlouhlejšího, třeba bych byla ovlivněná nemocí a vychvalovala bych vám tu něco, co nestojí za nic a naopak. Co já vím co udělala teplota s mým mozkem. 😃 Jestli jsem si ho tedy už dávno nevysmrkala z hlavy. 😬 😃

• dobroš 😃
    tak se vykurýruj 😉 🙂

• Zombieland jsem ještě viděla. Zombíkovská komedie. 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém